Michał Rogowicz | 03-12-2013 11:20 |

Menadżer plików pojawi się w kolejnej wersji Windows Phone

Menadżer plików dla Windows Phone 8.1

Menadżer plików dla Windows Phone 8.1

Według najnowszych informacji, w kolejnej edycji systemu operacyjengo Windows Phone pojawi się długo oczekiwana aplikacja – menadżer plików.

Informację o tym, że Microsoft pracuje nad aplikacją typu menadżer plików przekazano na forum windowsphone.uservoice.com. Jednak tam pojawiła się informacja, że już jest aplikacja dostępna, ale się pośpieszono. Jeszcze oczywiście jej nie można pobrać i raczej na razie nie będzie takiej możliwości.

Menadżer plików w Windows Phone 8.1?

Najprawdopodobniej oprogramowanie typu menadżer plików z prawdziwego zdarzenia pojawi się dopiero w aktualizacji oprogramowania Windows Phone. A dokładniej w Windows Phone 8.1.

Jaką będzie mieć funkcjonalność? Nie mam pojęcia, ponieważ tylko na forum oznaczono post jako wykonany. Jakby było mało tego pojawiła się informacja, że aplikacja jest już dostępna w Windows Phone. Jednak szybko to info zdementowano.

Ach ten Microsoft…

Ja chyba nigdy nie zrozumiem giganta komputerowego. Windows Phone to niby stworzona platforma przez firmę mającą olbrzymie doświadczenie w projektowaniu systemów operacyjnych, a jednak Windows Phone nadal nie ma podstawowych opcji. Jedną z nich jest właśnie menadżer plików. Ja dopiero zauważyłem, że coś się ruszyło w kwestii platformy Microsoftu, jak Nokia na poważnie dołączyła do projektu.

Do tej pory jakby Microsoft nie miał motywacji, bo też żadna firma produkująca telefony nie była zainteresowana Windows Phone.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama