Michał Rogowicz | 02-08-2013 09:46 |

mBank Orange Cash. Nowa aplikacja debiutuje na Windows Phone. Do czego?

mBank Orange CashBank internetowy mBank przy współpracy z siecią komórkową Orange przygotowali nowe oprogramowanie dla smartfonów z Windows Phone. Aplikacja mBank Orange Cash. Nowa aplikacja to wygodny dostęp do podstawowych informacji o Twojej karcie przedpłaconej w telefonie.

Aplikacja mBank Orange Cash to wygodny dostęp do podstawowych informacji o Twojej karcie przedpłaconej w telefonie. Wystarczy raz dodać dane swojej karty mBank MasterCard Orange Cash, aby móc sprawdzać aktualne saldo środków dostępnych na karcie oraz historię ostatnich transakcji. Aplikacja umożliwia również rejestrację karty oraz modyfikację danych jej użytkownika. Dzięki niej można zapoznać się także z aktualną ofertą mBanku.

Aplikacja mBank Orange Cash zabezpieczona jest 6-cyfrowym numerem PIN, który nadawany jest w momencie dodawania karty do aplikacji. Także, aby sprawdzić saldo oraz historię ostatnich transakcji, każdorazowo należy podać 3-cyfrowy numer CVC2 karty.

Jest to bardzo dobry pomysł, ale czy faktycznie będą z tej aplikacji klienci korzystać? Wielkiego zainteresowania nie przewiduje…

mBank Orange Cash

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama