Michał Rogowicz | 01-04-2015 12:22 |

Masz telefon w Orange? W Multikinie odbierzesz darmowy bilet na seans

bilet darmowy multikino orange polskaOrange przedłużyło współpracę z siecią kin Multikino, dzięki której abonenci francuskiego operatora mogą odebrać drugi bilet na środowe seanse zupełnie za darmo. Od II kw. 2009r. z tego rozwiązania skorzystało już blisko 6,5 miliona osób – czytamy w raporcie Telepolis.pl.

Kolejne dwa lata darmowych biletów od Orange

Akcja cieszy się większą popularnością niż sądziliśmy

Warto przypomnieć, że akcja Środy z Orange jest utrzymywana przez Orange od kwietnia 2009r., a od dwóch lat jest obecna w sieci kin Multikino w całej Polsce. Z szacunków podanych przez operatora wynika, że przez 5 ostatnich lat z darmowego biletu na środowy seans skorzystało już 6,5 miliona kinomanów, co jest wynikiem znacznie powyżej pierwotnych oczekiwań organizatora.

W ocenie Konrada Ciesiołkiewicza, Środy z Orange to nie koniec planów inwestycyjnych operatora, a usługi, które mają poprawić dostęp do dóbr kultury będą kontynuowane w kolejnych latach. Przedstawiciel Orange ocenił, że współpraca z Multikinem przebiega b. dobrze i operator chce nadal budować swoją pozycję rynkową, jako zaufana firma, która dba o klienta.

Co 10. użytkownik: „Gdyby nie akcja Orange, nie pojawiłbym się w kinie”

Zdaniem ekspertów Środy z Orange jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych przedsięwzięć, jakie zostały wdrożone przez francuskiego operatora w Polsce. Raport opublikowany przez Comperia.pl w dziale GSM dowodzi, że blisko 60% wszystkich osób, które pojawiają się w środę na seansach Multikina to klienci Orange.

Badania zlecone przez firmę dowodzą, że gdyby Orange zdecydowało się na wycofanie z akcji, co 3. użytkownik akcji odwiedzałby kino znacznie rzadziej, a blisko 10% całkowicie zrezygnowałoby z seansów.

Jak zdobyć darmowy bilet na seans w Multikinie?

Abonenci Orange, którzy chcą zdobyć drugi, darmowy bilet do Multikina na wybrany przez siebie środowy seans powinni wysłać wiadomość SMS na numer 241 o treści FILM [źródło informacji: serwis Telepolis.pl w dziale operatorów GSM].

W odpowiedzi zwrotnej do użytkownika sieci trafia kod, z którym należy pokazać się w kinie Multikina.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama