Michał Rogowicz | 11-06-2015 09:44 |

Masz Nokie 3310? Kup Lumie i zgarnij od Gameloft 350 zł!

Switch Gift Gameloft LumiaFirma Gameloft przygotowała bardzo atrakcyjną promocję dla osób, które w najbliższym czasie zakupiły lub planują kupić smartfon Lumia, a w swojej szafce ma jeszcze stary telefon komórkowy Nokia, np. Nokia 3310. W zamian można otrzymać 90 dolarów na gratisy w grach!

O promocji poinformował Microsoft za pośrednictwem swojego oficjalnego bloga. Każdy kto w dniach od 05.06.2015 i potrwa aż do 30.11.2015 kupi smartfon Lumia może otrzymać 90 dolarów w grach! Jak tego dokonać? Otóż nic bardziej prostego. Po włączeniu nowej Lumii należy pobrać i uruchomić aplikację Switch Gift. Następnie trzeba tam podać kod IMEI starej Nokii. Natychmiast pojawi się tam kod promocyjny i otrzymacie 90 dolarów. Jednak te pieniądze nie będzie można rozdysponować gdzie tylko chcemy. Ta kwota jest przeznaczona do trzech gier Asphalt Overdrive, Pastry Paradise oraz Rival Knights. W każdym tym tytule otrzymamy pakiet giftów, które normalnie kosztuje.

Promocja skierowana jest do posiadaczy smartfonów, m.in. Lumia 532, Lumia 640 czy Lumia 640 XL.

Co sądzicie o tej promocji?

Moim zdaniem to bardzo ładnie ze strony Microsoft i Gameloft, ale szkoda, że i tak z góry określono na co wydamy 90 dolarów. Nie mniej jednak to zawsze jakiś gratis dla Klienta… Ktoś skorzysta z tej akcji?

Switch Gift

źródło: Lumia

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama