Michał Rogowicz | 21-08-2013 11:31 |

Masz aplikację JustTag na Nokia Lumia? To masz prezenty!

Justtag Nokia PrezentyFirma Dirlango, producent oprogramowania JustTag, przy współpracy z Nokia, przygotował prezenty dla posiadaczy smartfonów Nokia Lumia, którzy mają zainstalowaną aplikację JustTag. Akcja „Z Nokią dostajesz więcej” będzie trwać trzy miesiące.

Wśród niespodzianek od Nokia znalazły się bilety do kina, burgery, sałatki, kawy i wiele innych atrakcji przygotowanych przez partnerów akcji. Co tydzień w aplikacji na karcie „Nokia prezenty” publikowana będzie pula nowych kodów prezentowych, z których mogą korzystać posiadacze Nokia Lumia i Justtag. Użytkownik może pobrać jeden kod z każdej puli udostępnionych prezentów, jednak o przyznaniu nagrody decyduje kolejność jego realizacji u partnera akcji. W aplikacji na karcie Nokia znajduje się licznik wskazujący aktualną ilość dostępnych, nieodebranych jeszcze prezentów.

Wśród partnerów akcji znalazły się popularne warszawskie kawiarnie, restauracje oraz kina: Bobby Burger, Bułkę przez Bibułkę, Delikatesy, Francuska 30, Kino Atlantic, La Tomatina, Ministerstwo Kawy, Resort, Secret Life Café, Sofra, Soul Food Bus, Veg Deli oraz Wurst Kiosk.

Warunkiem skorzystania z promocji „Z Nokią dostajesz więcej” jest posiadanie telefonu Nokia Lumia i aplikacji Justtag. Na realizację kodu użytkownicy mają 2 tygodnie od momentu jego publikacji w Justtag. Akcja potrwa do 24 listopada lub do wyczerpania zapasów. Wszystkie dodatkowe informacje będą na bieżąco zamieszczane w aplikacji na karcie „Nokia prezenty”.

Tylko Warszawa…

Szkoda, że promocje w Justtag dla posiadaczy Lumii dotyczącą tylko Warszawy… Niestety w innych miastach nie możemy skorzystać z tej akcji. Ja jak będę przejazdem w Wawie, to pewnie skorzystam z darmowej kawy lub burgera i sprawdzę jak to działa. Ale żałuje, że nie ma go np. w Poznaniu….

A Wy w jakim mieście chcielibyście móc korzystać z takich prezentów?

Justtag

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama