Michał Rogowicz | 29-06-2012 10:51 |

Mail for Exchange w telefonach z rodziny Nokia Asha

Nokia Asha 303Firma Nokia poinformowała dziś, że aplikacja Mail for Exchange jest dostępna bezpłatnie w Sklepie Nokia dla użytkowników telefonów Nokia Asha 302 i Asha 303. Usługa umożliwia odbieranie poczty w trybie „push” oraz synchronizację danych kontaktów i kalendarza pomiędzy kompatybilnymi serwerami Microsoft Exchange.

Wprowadzając do telefonów z półki cenowej do 100 EUR aplikację Microsoft® Exchange opartą na protokole ActiveSync®, Nokia udostępnia funkcje biznesowe przedsiębiorcom i firmom w krajach rozwijających się na całym świecie.

Mail for Exchange w telefonach Asha 302 i 303 działa z serwerami Microsoft Exchange 2003, 2007 i 2010 oraz usługą online Microsoft Office 365 Mobility. Oprócz przechowywania zaszyfrowanej poczty dostępne są też różne reguły zabezpieczeń protokołu Exchange ActiveSync, takie jak hasła alfanumeryczne, minimalna długość haseł oraz zdalne lub lokalne usuwanie danych po przekroczeniu maksymalnej liczby prób wprowadzenia hasła. Funkcje te zaspokajają potrzeby firm w dziedzinie bezpieczeństwa urządzeń.

Oprócz aplikacji Mail for Exchange telefony Asha 302 i Asha 303 oferują elegancką klawiaturę QWERTY, procesor 1 GHz i przeglądarkę Nokia Browser, która zmniejsza o 90% transmisję danych oraz daje łatwy dostęp do popularnych serwisów społecznościowych i Internetu.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama