Michał Rogowicz | 05-09-2014 13:50 |

Lumia Selfie. Aplikacja fotograficzna dla Lumia

Lumia Selfie Lumia Selfie. Aplikacja fotograficzna dla LumiaWraz z premierą fotograficznych smartfonów Lumia, firma Microsoft zaprezentowała nową aplikację o nazwie Lumia Selfie. Jest to oprogramowanie, które pozwala na sprawne wykonywanie zdjęć typu selfie.

Nowa aplikacja Lumia Selfie zastąpi dotychczas dostępną Glam Me. Co oferuje? Według opisu w sklepie:

Lumia Selfie to doskonała aplikacja do robienia autoportretów za pomocą przedniego lub głównego aparatu, która pozwala też udostępnić je znajomym. Teraz zrobienie idealnego zdjęcia jest bardzo proste. Aplikacja automatycznie poprawi jego jakość i przygotuje do udostępniania. Możesz też wyretuszować swoje rysy twarzy i nałożyć niesamowite efekty.

Jak to działa w praktyce? Po zainstalowaniu aplikacji Lumia Selfie i jej uruchomieniu, oprogramowanie wykrywa, że przed kamerą jest twarz. Aplikacja w odpowiednim momencie robi zdjęcie, tak aby wyszło najlepiej. Do każdego zdjęcia możemy dodać kilka efektów, m.in.: eleganckie, świeże, retro, czy czarno biały. Są także specjalne filtry, które uatrakcyjnią nasze zdjęcie.

Czy zamierzacie korzystać z Lumia Selfie?

2eb87697 630e 47e3 b123 ac266232afb0 Lumia Selfie. Aplikacja fotograficzna dla Lumia Lumia Selfie. Aplikacja fotograficzna dla Lumia

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama