Michał Rogowicz | 27-11-2013 18:00 |

Lumia 520, Lumia 625 i Lumia 920 w promocji w Play! Dla przenoszących numer!

Play logoSieć komórkowa Play ma bardzo dobre statystyki w osobach przenoszących numer. Chyba 7 na 10 osób wybiera właśnie Play. I też ze względu na promocyjne ceny telefonów. Tym razem w promocji są modele Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 625 oraz Nokia Lumia 920. Dwa ostatnie modele z LTE.

Sieć Play ma naprawdę mocną i ciekawą ofertą dla osób, którzy „uciekają” od poprzedniego operatora. Play daje więcej minut, SMSów lub po prostu bez żądnego limitu. I często również ceny za topowe produkty są znacznie niższe niż u konkurencji. Ostatnio potwierdziłem to na przykładzie znajomego.

Telefony Nokia w ofercie Play dla MVP

W ofercie sieci komórkowej Play jest dostępnych kilka telefonów komórkowych fińskiego producenta, ale tylko jeden model nie jest smartfonem. To Nokia C2-02, która jeszcze jest sprzedawana, aż się zdziwiłem.

Pozostałe modele w promocji Play to smartfony Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 625 oraz Nokia Lumia 920. Dwa ostatnie urządzenia mogą pracować w sieci LTE. Ostatnio i Play uruchomiła taką usługę, ale jak na razie zasię nie zachwyca.

Szczegółowa oferta znajduję się tutaj, ale w promowanych ofertach:
– Nokia Lumia 520 jest tańsza o 68 zł,
– Nokia Lumia 625 jest tańsza o 130 zł,
– Nokia Lumia 920 jest tańsza o 80 zł.

Jak widać nie są to żadne szałowe obniżki, ale dla osób zdecydowanych to zawsze trochę gotówki więcej w portfelu. Jednak szczerze liczyłem na nieco więcej ze strony Play.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama