Michał Rogowicz | 09-07-2013 10:44 |

LubimyCzytać.pl. Czytnik ebooków, i nie tylko, na Nokia Lumia z Windows Phone

lubimyczytac.plW Windows Phone Store zadebiutowała nowa aplikacja na Windows Phone 8. Jest to oprogramowanie LubimyCzytać.pl, które łączy w sobie cechy czytnika ebooków, opiniotwórczą, a także możliwość wyszukania książki w sklepie.

Użytkownik aplikacji LubimyCzytać.pl ma możliwość wyszukiwania konkretnych książek przy pomocy tytułu, autora, cytatu, numeru ISBN, zrobionego zdjęcia okładki czy skanu kodu kreskowego.

Gdy zabraknie mu pomysłu na to, co powinien przeczytać, może posłużyć się funkcją Gustoteka pokazującą osoby o zbliżonych upodobaniach. Jest to aplikacja w pełni społecznościowa, dlatego każdy może w niej zarządzać profilem i indywidualną biblioteczką, tworzyć sieci znajomych, wymieniać się wiadomościami i, co najważniejsze, podglądać oceny, komentarze, cytaty innych, dotyczące wybranych książek. Kolejną zaletą LubimyCzytać.pl w wersji mobilnej jest czytnik ebooków. Funkcją niezbędną dla każdego czytelnika okaże się także porównywarka cen książek w różnych sklepach.

Co ciekawe, aplikacja stworzona jest tak, że można z niej korzystać zarówno posiadając własny profil, jak i pozostając anonimowym użytkownikiem. Dla osób korzystających z wersji podstawowej na Windows Phone, autorzy przewidzieli możliwość darmowego wyszukania pierwszych 100 okładek za pomocą zdjęć, wersja premium zapewnia nieograniczony dostęp oraz brak reklam. Aplikacja na system Windows 8 umożliwia darmowy dostęp bez ograniczeń.

Czy korzystacie z tego typu aplikacji?
Czy naprawdę jest popyt na nie?

LubimyCzytać.pl – wersja darmowa

LubimyCzytac.pl

LubimyCzytać.pl – wersja premium

LubimyCzytac.pl

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama