Michał Rogowicz | 31-05-2013 11:03 |

Kultowy Rayman Jungle Run debiutuje na Windows Phone 8!

Rayman Jungle RunDzisiaj w Windows Phone Store znalazłem kultową grę, tzn. kultową postać Rayman. Ten tytuł chyba dostępny jest i był na wszystkich platformach umożliwiających granie. Teraz Rayman Jungle Run można pobrać na smartfony z Windows Phone 8!

Rayman Jungle Run to kolejna gra przygotowana przez studio deweloperskie Ubisoft. Co ważne, gra jest kompatybilna z wszystkimi smartfonami z Windows Phone 8. Nawet z tymi, które mają „zaledwie” 512 MB RAM.

Rayman to kultowa postać, która jest podzielona, tak jakby, na trzy części – głowa, tułów oraz nogi. Żadna z nich nie jest ze sobą połączona. Zasada samego tytułu jest oczywiście taka sama – Rayman musi ocalić latające kulki.

Sterowanie Raymanem jest niby proste, ale jednak wymaga od nas sporo refleksu i konsekwencji. To my nie sterujemy gdzie się porusza bohater, a nasz ruch ogranicza się jedynie do dotykania ekranu. Jednak trzeba być odpowiednio szybkim, ponieważ Rayman nie może się zatrzymać.

Zobacz także: Rabbids Go Phone. Maltretuj królika na Lumii z Windows Phone 7

Bohater może skakać, biegać, latać, a także walczyć wręcz. Dostępnych jest 50poziomów, ale po 10 na każdą umiejętność. W ten sposób gra nie znudzi się nam szybko, a udoskonalimy do perfekcji po kolei każdą funkcję Raymana. Są także bonusowe plansze.

Sama grafika jest dobrze przygotowana i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Niestety gra kosztuje 10,49 zł. Ale jest powiązana z usługą Xbox Live, więc możemy dzielić się naszymi wynikami ze znajomymi.

Rayman Jungle Run

Ale czy Rayman Jungle Run jest wart aż 10 zł?

Rayman Jungle Run

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama