Michał Rogowicz | 05-11-2013 12:15 |

Kraków i Wrocław z lotu ptaka, a dokładniej smartfona Nokia Lumia 1020. Oto Nokia Copter [wideo]

Nokia Copter Kraków i Wrocław z lotu ptaka, a dokładniej smartfona Nokia Lumia 1020. Oto Nokia Copter [wideo]

Nokia Copter

Firma Nokia Poland ujawniła informację dotyczącą projektu Nokia Copter. Do zdalnie sterowanego helikoptera przymocowano smartfona Nokia Lumia 1020, który miał dość ciekawe zadanie. Nagrał Kraków oraz Wrocław z góry… Efekty? Szczególnie w nocy jestem zachwycony…

Do tej pory Nokia publikowała tylko krótkie zapowiedzi akcji Nokia Copter. Było na nich widać zdalnie sterowany helikopter i smartfon Nokia Lumia 1020. Domyślałem się, że będzie to pokazanie miasta z takiego właśnie widoku, ale szczerze nie spodziewałem się, że będzie to dawna stolica Polski.

W sumie Kraków to bardzo piękne miejsce w naszym kraju, więc widoki są przyjemne, co pewnie miało duże znaczenie w wybraniu lokalizacji.

Z pewnością Kraków to nie ostanie miasto w Polsce, gdzie Nokia Copter się pojawi. Ciekawi mnie tylko co będzie następne… Macie jakiś swoje typy?

Drugim miastem, który dzisiaj Nokia opublikowała to Wrocław. Również cały obraz robi wrażenie.

Nokia Copter, a jakość…

A jak oceniacie jakość nagranego materiału? Z pewnością jest on dodatkowo zmontowany, ale wątpię by Nokia coś kombinowała w jakości. A jak dla mnie jest ona bardzo dobra. Stabilizacja obrazu na pewno zdała na piątkę z plusem. Widać delikatne drgania obrazu, ale nie przeszkadzają w oglądaniu.

Ja jestem szczególnie zaskoczony jakością lampy umieszczonej w smartfonie Lumia 1020. W nocy oświetlenie jest naprawdę dobre… Jestem miło zaskoczony.

  • fanZ1

    koniecznie trzbe a 1080p, jest niezła moc, szok co to potrafi, ale ciekawe co a to xperia z1

  • krzysiek

    jak nazywa się ten kawałek używany w reklamach nokii ?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama