Michał Rogowicz | 05-11-2013 12:15 |

Kraków i Wrocław z lotu ptaka, a dokładniej smartfona Nokia Lumia 1020. Oto Nokia Copter [wideo]

Nokia Copter

Nokia Copter

Firma Nokia Poland ujawniła informację dotyczącą projektu Nokia Copter. Do zdalnie sterowanego helikoptera przymocowano smartfona Nokia Lumia 1020, który miał dość ciekawe zadanie. Nagrał Kraków oraz Wrocław z góry… Efekty? Szczególnie w nocy jestem zachwycony…

Do tej pory Nokia publikowała tylko krótkie zapowiedzi akcji Nokia Copter. Było na nich widać zdalnie sterowany helikopter i smartfon Nokia Lumia 1020. Domyślałem się, że będzie to pokazanie miasta z takiego właśnie widoku, ale szczerze nie spodziewałem się, że będzie to dawna stolica Polski.

W sumie Kraków to bardzo piękne miejsce w naszym kraju, więc widoki są przyjemne, co pewnie miało duże znaczenie w wybraniu lokalizacji.

Z pewnością Kraków to nie ostanie miasto w Polsce, gdzie Nokia Copter się pojawi. Ciekawi mnie tylko co będzie następne… Macie jakiś swoje typy?

Drugim miastem, który dzisiaj Nokia opublikowała to Wrocław. Również cały obraz robi wrażenie.

Nokia Copter, a jakość…

A jak oceniacie jakość nagranego materiału? Z pewnością jest on dodatkowo zmontowany, ale wątpię by Nokia coś kombinowała w jakości. A jak dla mnie jest ona bardzo dobra. Stabilizacja obrazu na pewno zdała na piątkę z plusem. Widać delikatne drgania obrazu, ale nie przeszkadzają w oglądaniu.

Ja jestem szczególnie zaskoczony jakością lampy umieszczonej w smartfonie Lumia 1020. W nocy oświetlenie jest naprawdę dobre… Jestem miło zaskoczony.

 • fanZ1

  koniecznie trzbe a 1080p, jest niezła moc, szok co to potrafi, ale ciekawe co a to xperia z1

 • krzysiek

  jak nazywa się ten kawałek używany w reklamach nokii ?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama