michalrogowicz | 08-01-2015 17:28 |

Aplikacja Kontakt 24 od TVN dostępna na Windows Phone 8.1

Kontakt 24 dla Windows Phone Aplikacja Kontakt 24 od TVN dostępna na Windows Phone 8.1Stacja telewizyjna TVN otwiera się szerzej na użytkowników Windows Phone. Przygotowano aplikację Kontakt 24 na smartfony z Windows Phone 8.1, które pozwala na przekazywanie materiałów do redakcji TVN24 z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu poniekąd stajemy się dziennikarzami.

Jak udostępnić materiał? Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać film i kliknąć Wyślij – przycisk znajduje się zawsze na górnej belce aplikacji. Materiały mogą być przesyłane do redakcji bez rejestracji w serwisie lub publikowane bezpośrednio na koncie zarejestrowanego użytkownika Kontakt24 – Reportera 24. Po zalogowaniu dodawanie jest szybsze i prostsze.

W aplikacji znajdziemy również sekcję Gorące Tematy. Istnieje także możliwość przeglądania najnowszych newsów. Z kolei w zakładce „informacje” znajdują się najnowsze artykuły redakcyjne, natomiast w module „na antenie” na bieżąco eksponowane są informacje Reporterów 24, które trafiły na antenę TVN24.

Kontakt 24 Aplikacja Kontakt 24 od TVN dostępna na Windows Phone 8.1 Aplikacja Kontakt 24 od TVN dostępna na Windows Phone 8.1

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama