Michał Rogowicz | 19-01-2015 11:31 |

Wygraj jedną z pięciu ładowarek bezprzewodowych Nokia DT-903

Nokia DT-903Polski oddział firmy Microsoft kontynuuje konkursy w aplikacji Konkursy, które zapoczątkowała Nokia. Teraz jednak to Microsoft organizuje wszelkie akcje, ale tym razem można wygrać produkt z logo Nokii na obudowie. Producent ma do rozdania pięć sztuk ładowarki bezprzewodowej Nokia DT-903. Co trzeba zrobić?

Aby wygrać jedną z pięciu ładowarek Nokia DT-903 należy uruchomić aplikację Konkursy na smartfonie Lumia. Tylko posiadacze tego sprzętu mogą wziąć udział w akcji. Microsoft przygotował dla uczestników 5 ładowarek Nokia DT-903, co nie jest dużą ilością. Dlatego jeśli będziecie zgłaszać się do konkursu, to naprawdę postarajcie się, bo szkoda, aby taka szansa przeszła koło nosa.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 12 lutego 2015 roku, czyli czasu jest jeszcze bardzo dużo. Co musi zrobić użytkownik? Odpowiedzieć na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte (czyli standardzik).

Pytania zamknięte dotyczącą długości kabla oraz obsługiwanych łączności bezprzewodowych. W pytaniu otwartym musimy wykazać się kreatywnością, a raczej praktycznością. Trzeba opisać swoje sposoby na przedłużenie pracy baterii w smartfonie.

Ogłoszenie wyników konkursu nastali najpóźniej 13 marca 2015 roku za pośrednictwem aplikacji Konkursy.

Ja na pewno spróbuje swoich sił, a Wy? 🙂

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama