Michał Rogowicz | 01-08-2013 12:29 |

Konferencja Nokia World już 26 września?! Czego możemy się spodziewać?

Nokia World 26 wrześniaPotwierdzają się informacje Elopa o czymś wielkim jeszcze w tym roku. Już w dniach 26-27 września ma się odbyć konferencja Nokia World, na której na pewno zostanie pokazane coś ciekawego. Skoro takie event, niedawno po premierze Lumii 1020, to nowy sprzęt musi być czymś „nowym”.

Niedawno odbyła się konferencja Zoom Reinvented, na której fiński producent telefonów komórkowych zaprezentował fotograficznego smartfona NOkia Lumia 10120 z apratem 41 Mpix. Jednak na ten rok to chyba nie koniec nowości ze strony Nokii.

Stephen Elop wraz z ekipą planuje konferencję Nokia World, która odbędzie się w dniach 26-27 września 2013 roku. Cały event oczywiście odbyłby się w Nowym Jorku.

czego możemy się spodziewać? Z pewnością będzie jakiś nowy smartfon, ale ja nie spodziewałbym się jakiegoś wypasionego smartfona. Producent raczej zamierza zaskoczyć czymś innym.

Ja bym obstawiał debiut w nowej kategorii sprzętu elektronicznego. Mam tutaj na myśli tablet internetowy bądź phtablet, czyli połączenie tabletu oraz smartfona. Takiego sprzętu Nokia jeszcze w swoim portfolio nie ma, a klienci coraz chętniej z takiego typu urządzenia korzystają. Mimo, że phtablet o przekątnej ekranu 6 cali może być niewygodny w transporcie, w kieszeni w spodniach, to jednak może okazać się strzałem w dziesiątkę. Przykładem jest Samsung Galaxy Note, któremu nikt nie wróżył sukcesu, a zdobył ogromną popularność.

Jednak aby phtablet od Nokii osiągnął sukces, to musi po prostu być rewelacyjny pod względem designu oraz specyfikacji technicznej. Musi być naprawdę mocna, bo inaczej się nie obroni, a tylko na fińskiego producenta spadnie fala krytyki. A teraz Nokii potrzebny jest spokój i co pozytywne opinie, a nie bunt ze strony klientów.

 • Zakrza

  Powinni pokazać smartwacha i Nokia Glass… ale oni oczywiście lubią być w tyle.

 • kurde

  Cały czas pokazują nowe smartfony i nic poza tym. Gdzie te tablety, giętkie ekrany, wodoodporne „coś”(nie pamiętam co, ale Nokia nad czymś takim podobno pracowała). Fajnie jakby wreszcie zaskoczyli.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama