Michał Rogowicz | 07-10-2014 10:10 |

Koncepcyjna Nokia Lumia 935 z Windows 10

Nokia Lumia 935
Z pewnością w przyszłym roku Microsoft zasypie rynek, czyli nas klientów, moim zdaniem, dużą liczbą smartfonów z nową wersją systemu operacyjnego Windows 10. Jak na razie musimy zadowolić się koncepcyjnym modelem Nokia Lumia 935 z Windows 10. Mi się podoba, a Wam?

Konstrukcja smartfona Nokia Lumia 935 bazuje na wcześniejszych urządzeniach Lumia i nie jest w żaden sposób rewolucyjna, ale teraz ciężko by taki efekt było osiągnąć. Moim zdaniem to jednak nie jest wada, Lumie są pięknymi smartfonami, więc po co z tego rezygnować. Ja dostrzegam podobieństwo do Lumii 930, ale na pewno Lumia 935 jest smuklejsza. W obudowie miałby się zmieścić większy głośnik oraz złącze 3-pinowe do ładowania. Być może chodzi o nakładkę, która umożliwiałby bezprzewodowe ładowanie. Bok urządzenia Nokia Lumia 935 miałby być wykonany z metalu, bądź aluminium, a tylna część z poliwęglanu.

Jeśli chodzi o kolejną część specyfikacji, to na przodzie Lumii 935 umieszczono wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Oczywiście za interfejs odpowiadałby system operacyjny Windows 10. W tej chwili nie wiadomo jak ta platforma będzie wyglądać na smartfonch, ale autor projektu swoją wizję nakreślił.

Zobacz także: Koncepcyjna Nokia Lumia 330. Wygląda intrygująco [galeria]

W konstrukcji nie zabrakłoby także aparatu fotograficznego o matrycy 20 Mpix. Wszystkie zrealizowane materiały można by zapisać w pamięci 64 GB, a gdy to by było za mało, to wtedy do dyspozycji jest slot microSD. Nie wiadomo jaki procesor miałby zapewnić prawidłowe działanie Lumii 935, ale nie zabraknie 2 GB RAM.

Autorem koncepcyjnej Lumii 935 jest Ibrahim Sujau. Podoba się Wam taka Lumia 935? Bo mi bardzo i chętnie bym ją przygarnął 🙂

źródło: Concept Phones

 • Adam

  Przecież nie będzie Nokii Lumia 935 bo rezygnują z tej marki.

  Jeśli już to zrobią Microsoft Lumia 935.

 • Adamus76

  Przecież to Nokia Lumia 925.
  Z nowymi „bebechami”

  • Kuba Petrykowsky

   i ładniejszą ramką 🙂 cały cal więcej, tyle że jak dla mnie to o pół cala za dużo, wystarczyłby 5 calowy oled FHD z lumi 930 i byłoby fajnie gdyby obsługiwał glance. to ma być flagowiec a nie phablet to po co komu powyżej 5 cali? telefon ma się mieścić w każdej kieszeni a nie tylko w dresach. głupie dążenie do zrobienia tabletu z funkcją telefonu, a nie telefonu z funkcją przeglądania internetu.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama