Michał Rogowicz | 30-09-2013 10:54 |

Kolejna tajemnica rozwiązana. 22 października zobaczymy Nokia Asha 502

Nokia Asha 502Nokia naprawdę chyba niczym nie zaskoczy podczas październikowego eventu w Abu Dhabi… Profil evleaks pokazał przed premierą nowy telefon komórkowy z serii Asha – Nokia Asha 502. Jednak o specyfikacji ani słowa.

W serwisie Twitter istnieje niezawodny profil evleaks, który publikuje mnóstwo informacji na temat smartfonów, tabletów itp. jeszcze przed premierą. I nie inaczej jest w przypadku fińskiego producenta…

Przed eventem 22 października 2013 roku w Abu Dhabi, evleaks zaprezentował chyba wszystkie urządzenia – phablet Nokia Lumia 1520, tablet internetowy Nokia Lumia 2520, Nokia Lumia 925 dla amerykańskiej sieci Verizon, Nokia Asha 500, akcesorium Nokia Treasure Tagoraz teraz Nokia Asha 502.

Nokia Asha 502

To chyba jedna z ostatnich niewiadomych przed 22 października. Nowym modelem z serii Asha ma być telefon komórkowy Nokia Aha 502 z dotykowym ekranem. Wyświetlacz będzie miał przekątną, co najmniej, 3 cale, a interfejs to Asha OS.

Nie powinno zabraknąć usług nawigacyjnych, muzyki, Bluetooth, WiFi, aparatu fotograficznego, czy funkcji Slam.

Lumia z Dual-SIM?

Znalazłem dzisiaj również plotkę o tym, że Nokia planuje pokazać już teraz Lumie z Dual-SIM. Informacje o takim smartfonie krążą po sieci już dłuższy czas… Ma to być odpowiednik Nokia Lumia 720 z Dual-SIM.

  • liukang

    Specyfikacja 720 + dual-sim było by super .

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama