Michał Rogowicz | 08-01-2014 12:33 |

Kolejna koncepcja Centrum Powiadomień w Windows Phone 8.1

centrum powiadomien windows phone 8.1 koncept

centrum powiadomien windows phone 8.1 koncept

W sieci pojawił się kolejny koncept powiadomień w nowej wersji systemu operacyjnego Windows Phone 8.1. W tej chwili nie ma żadnych potwierdzonych informacji, więc musimy opierać się na grafikach dostarczanych nam przez zagraniczne media.

Do tej pory nie wiele wiemy o ofoicjalnych zmianach w Windows Phone 8.1. Musimy isę domyślać i polegać na nieoficjalnych doniesieniach. Jednak te są dość ciekawe i jeśli faktycznie pojawią się w kolejnej wersji platformy Microsoftu, to na pewno użytkownicy będą zadowoleni, a raczej muszą być zadowoleni.

Z pewnością zauważyliście w Windows Phone brak menadżera plików, co może być bardzo dziwne, skoro to gingant komputerowy tworzył. A jednak Microsoft w początkowych wersjach Windows Phone zapomniał o podstawowych funkcjach. Jedną z nich jest menadżerów plików, który się pojawi w Windows Phone 8.1.

centrum powiadomień windows phone 8.1 koncept

centrum powiadomień windows phone 8.1 koncept

Koncepcja Centrum Powiadomień w Windows Phone 8.1

Dzisiaj w sieci znalazłem projekt centrum powiadomień, który prezentuje się dość ciekawie. I jakby faktycznie się pojawił w Windows Phone 8.1, to chyba nie miałbym nic przeciwko.

Po pierwsze pojawiłby się podział na kategorię, co znacznie by uporządkowało informacje. Po drugie po uruchomieniu centrum pojawiłyby się nie tylko aplikację uruchomione, ale także wskaźniki baterii, zasięgu, WiFi, lokalizacji, czy odnośnik do ustawień. A na dole informacje o nieodebranych połączeniach i wiadomościach.

Jak je uruchomić? Otóż za pomocą ruchu palcem u góry lub na dole…

A mnie tak naprawdę ciekawi, co Microsoft wymyśli… Macie jakieś przeczucie? 🙂

centrum powiadomień windows phone 8.1 koncept

centrum powiadomień windows phone 8.1 koncept


źródło

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama