Michał Rogowicz | 11-05-2010 12:50 |

Kanał piłkarski oficjalnie w Ovi Sklep

Firma Nokia otworzyła w Ovi Sklepie kanał piłkarski. Miłośnicy futbolu znajdą w nim ekskluzywne materiały stworzone przez Pepsi, a także najbardziej wszechstronny zbiór aplikacji i gier futbolowych oraz materiałów i aktualności najbardziej znanych na świecie dostawców informacji o piłce nożnej.

Wszelkie materiały – płatne i do pobrania za darmo, takie jak gry, tapety, motywy z piłkarzami – dostępne są pod linkiem: www.nokia.pl/kibice.

Oprócz materiałów PepsiCo piłkarski kanał Ovi Sklepu będzie także zawierać pokaźną ofertę poświęconą Mistrzostwom Świata 2010. Wśród najbardziej wciągających materiałów i funkcji wymienić można:
– Great Goals – Niezależnie od tego czy kibicujesz Brazylii, Anglii czy poszczególnym zawodnikom, Great Goals zaostrzy Twój apetyt na zbliżający się turniej dzięki serii bezpłatnych materiałów audio i wideo poświęconych najlepszym bramkom w historii piłki nożnej.
–  Aktualności piłkarskie – Gdziekolwiek jesteś, możesz na bieżąco odbierać aktualności sportowe. Aplikacje z wiadomościami z piłkarskiego lata 2010 pochodzą z największych futbolowych serwisów internetowych. Livemobile Football, ESPN Soccernet i Goal.com są dostępne jako bezpłatne aplikacje, dzięki którym możesz śledzić wiadomości ze świata oraz skróty meczów wszystkich głównych lig.
– Gry – Poznaj najnowsze mobilne gry piłkarskie i spróbuj wywalczyć puchar dla swojego kraju. Wśród nich są m.in. Real Football 2010 i Real Football Manager 2010 wydane przez Gameloft oraz najnowsze gry piłkarskie EA Sports.
– Sieci społecznościowe – Niezależnie od tego, czy wybierasz do RPA czy też nie, możesz pozostawać w kontakcie ze znajomymi i informować ich, gdzie oglądasz mecz. Swoimi piłkarskimi doświadczeniami możesz dzielić się z innymi kibicami. Możesz też komentować mecze, publikować multimedia i sprawdzać, gdzie w okolicy odbywają się imprezy sportowe.

W ramach piłkarskiej oferty w Nokia Music Store (www.music.nokia.pl) w sprzedaży dostępny będzie hymn piłkarski Pepsi „Oh Africa”. Singiel ten, nagrany w celach dobroczynnych, jest ścieżką dźwiękową piłkarskiej kampanii Pepsi 2010. Wykonawcą utworu jest sześciokrotnie nominowany do nagrody Grammy Akon oraz Keri Hilson, chór Soweto Gospel Choir i szesnaścioro młodych ludzi z całego świata. Ponadto w serwisie www.ovi.com dostępne będą bezpłatnie motywy i tapety Pepsi z piłkarzami.

 


 

ajax loader klein Kanał piłkarski oficjalnie w Ovi Sklep

ajax loader klein Kanał piłkarski oficjalnie w Ovi Sklep

ajax loader klein Kanał piłkarski oficjalnie w Ovi Sklep

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama