Michał Rogowicz | 18-06-2015 17:45 |

Jak szybko zainstalować aplikacje oraz gry na nowej Lumii? Oto sposób

Lumia instalowanie aplikacjiZ pewnością sporo osób z Was spotkało się z sytuacją kiedy kupiliście nowy smartfon Lumia i musieliście wszystkie aplikacje od nowa instalować. Co ważne trzeba było sobie przypomnieć z czego korzystamy i co pobrać. Jednak Microsoft ma pewien sposób na instalacje wszystkich aplikacji za pomocą jednego, w sumie trzech kliknięć…

Poniższy sposób jest przeznaczony dla osób, które bez przypadek usunęły aplikację (można tak? ?:)) lub po prostu zdecydowały się na nowy smartfon Lumia. Oczywiście podczas konfigurowania nowego modelu można przywrócić kopie bazy danych, dzięki temu wszystkie dane pojawiają się najnowszej Lumii. Jednak nie instalują się wszystkie nasze programy.

Instalacja wszystkich aplikacji na nowym smartfonie Lumia

W takiej sytuacji należy wejść do Sklepu i wyszukać poszczególne aplikacje. Dzięki aktualizacji Windows Phone 8.1, można tego dokonać w kilku prostych krokach:
– trzeba wejść do sklepu Windows Store,
– kliknąć w ikonę „…”, która znajduję się na dole i wybrać “moje aplikacje”,
– po załadowaniu pojawią się wszystkie aplikacje (gry i programy).

Teraz musicie wybrać jakie konkretnie gry i programy chcecie pobrać i zainstalować. Oczywiście można jednym kliknięciem zaznaczyć wszystkie.

Nie martwcie się jeśli wcześniej kupiliście aplikację płatną i teraz myślicie, że znów będzie musieli to zrobić. Nic bardziej mylnego. Sklep Windowsa ma specjalne algorytmy, które wykrywają płatność i można od razu pobierać aplikację.

Na podstawie informacji firmy Nokia.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama