Michał Rogowicz | 31-01-2012 14:12 |

ipla na Windows Phone

ipla na windows phoneMamy bardzo dobrą wiadomosc dla posiadaczy smartfonów z Windows Phone. Otóż w Windows Marketplace można znaleźć aplikację ipla dla Nokia Lumia. Oprogramowanie pozwala na oglądanie w telefonie komórkowym seriali telewizyjnych, powtórek meczów sportowych, serwisów informacyjnych i programów rozrywkowych.

Bezpłatna aplikacja umożliwia oglądanie poprzez sieć WiFi lub 3G treści telewizyjnych w modelu VOD. W ofercie dostępnych jest kilka tysięcy materiałów wideo, w tym seriale, kabarety, programy rozrywkowe, powtórki meczów i inne propozycje znane z takich stacji, jak Telewizja Polsat, TV Puls, TV4, Polsat Cafe, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Play, Polsat Sport. Treści można przeglądać po kategoriach, z użyciem wyszukiwarki lub segregować według ich popularności, aktualności czy historii oglądanych treści.

W porównaniu z innymi wersjami mobilnymi ipla został zmieniony interface aplikacji, aby spełnić zalecenia Windows Phone 7 i firmy Microsoft. Ma to służyć zachowaniu intuicyjnej nawigacji, do której są przyzwyczajeni użytkownicy tego systemu. Aplikacja była testowana na modelach Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 710, LG Quantum i HTC 7 Mozart. W planach jest jej dalsza rozbudowa o kolejne funkcjonalności.

Korzystacie z niej? Jak ją oceniacie?

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama