Michał Rogowicz | 27-02-2014 12:39 |

Internet Explorer 11 na Windows Phone 8.1 [wideo] Potwierdza nowe funkcje

Internet Explorer 11 na Windows PhoneW sieci pojawiło się nagranie przedstawiające najnowszą wersję mobilnej przeglądarki internetowej Internet Explorer 11. Oprogramowanie będzie dostępne na systemie operacyjnym Windows Phone 8.1. Dzięki temu materiałowi dowiadujemy się trochę o funkcjonalności przeglądarki.

Gdy tylko firma Microsoft udostępniła system operacyjny Windows Phone 8.1 dla deweloperów, to w sieci pojawiło się momentalnie mnóstwo zdjęć, informacji oraz filmów przedstawiających poszczególne opcje systemu. Stało się to szybciej niż się spodziewałem, bo ledwie kilkanaście godzin po udostępnieniu SDK Windows Phone dla zaufanych deweloperów. Okazali się nie tak bardzo zaufani, jak to Microsoft sądził. Chociaż to mógł być ich zamiar – zyskują sporo darmowych publikacji o Windows Phone, a co za tym idzie reklamę.

Na poniższym wideo prezentowana jest funkcjonalność przeglądarki internetowej Internet Explorer 11, którą spotkamy w najnowszej wersji systemu Windows Phone, czyli 8.1. Aplikacja została uruchomiona na multimedialnym smartfonie Nokia Lumia 920.

Jeśli obejrzymy całe wideo to dostrzeżemy nowe funkcje aplikacji Internet Explorer 11. Pierwsze co zauważyłem, to przycisk załadowania lub zatrzymania strony znajduję się teraz w pasku adresowym. Pojawi się nowy tryb Reading View, który ze strony będzie wybierał tylko tekst i to on pojawi się na ekranie. W tym trybie będzie można modyfikować czcionkę, a także metodę przeglądania.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama