Michał Rogowicz | 30-04-2014 09:03 |

Aplikacja Interia Fakty na Windows Phone

Interia na Windows PhoneAplikacja INTERIA FAKTY jest już dostępna dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 8/8.1. Oprogramowanie zawiera dostęp do najważniejszych informacji z Polski oraz ze świata.

INTERIA FAKTY zawiera najciekawsze informacje z portalu posegregowane w kilkunastu sekcjach tematycznych, takich jak: informacje z kraju i zagranicy, wiadomości biznesowe, sportowe, wiadomości ze świata motoryzacji, nowych technologii, a także rozrywka. Są także takie narzędzia, jak: pogoda, notowania giełdowe (giełda), kursy walut (waluty), relacje z meczów piłkarskich na żywo, horoskop, repertuar kin.Obecnie aplikacja jest dostępna na smartfony Nokia X.

Bardzo cieszymy się, że aplikacja INTERIA.PL dołączyła do grona 245 tysięcy aplikacji, które są dostępne dla użytkowników systemu Windows Phone, drugiego pod kątem popularności w Polsce systemu mobilnego. To bardzo istotne, że tak ważny portal jak Interia.pl zdecydował się stworzyć aplikację na nasz system.


powiedział Piotr Cichocki z polskiego oddziału Microsoft.

Według mnie aplikacja powinna na pewno zostać zmieniona pod względem graficznym. Menu, jak i wybór kategorii wiadomości wygląda jak z PRL… Tak to się projektowało dla Windows Phone 7.5, a nie teraz…

Interia na Windows Phone

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama