Michał Rogowicz | 30-04-2014 10:30 |

Interfejs (zmiany) w Windows Phone 8.1 [wideo]

Windows Phone 8.1. Regulacja głośnościOstatnio miałem dla Was galerię zdjęć prezentującą zmiany w Windows Phone 8.1. Teraz możecie zobaczyć najważniejsze funkcje w najnowszej wersji platformy Microsoftu na wideo.

Na krótkim filmiku postarałem się przedstawić Wam najważniejsze funkcje w systemie operacyjnym Windows Phone 8.1, który mam zainstalowany na multimedialnym smartfonie Nokia Lumia 920. Pokazałem Wam wielkość kafelek, możliwość ustawienia aktywnej tapety, a także inne nowości, m.in. VPN. Jest ich dość sporo, więc wszystkiego po prostu nie pamiętałem, aby nagrać. Macie jakieś życzenia? To postaram się dograć.

Ja jestem zadowolony z wszelkich zmian, które zostały wprowadzone w Windows Pohne 8.1. Mam nadzieje, że Microsoft dalej będzie podążał tą drogą. A Wam coś jeszcze brakuje? Na coś nadal narzekacie, bo coś nie działa, tak jak byście tego oczekiwali?

 • reminder

  Czy w wersji 8.1 wprowadzono może funkcję powiadamiania-przypominania o nieodebranych połączeniach lub nieprzeczytanych wiadomościach za pośrednictwem sygnału dźwiękowego pojawiającego co pewien czas aż do momentu gdy odblokujemy ekran i sprawdzimy kto dzwonił lub przeczytamy wiadomości?

 • Jurek

  Możliwość przeniesienia na kartę SD map (dotyczy smartfony innych producentów niż Nokia /sorry… Microsoft :-)/,choć niektóre Ativ-y „mają” też taką możliwość).
  Informacja o przychodzącym połączeniu podczas rozmowy.
  Poprawa odtwarzacza muzycznego oraz huba gier.
  Możliwość otwierania dok. z karty SD z poziomu Office’a.
  Zaawansowane w IE w HTC-kach, które obecnie w ogóle nie jest dostępne.
  Na szczęście to dopiero PfD, więc do premiery oficjalnej jeszcze daleko…

 • jest i nasza aplikacja wpworld na kafelku, chwali sie 🙂

 • Mario

  lipa nie da sie wybrać jednego z numeru z dwóch z kontaktu . Z pokładu sluchawki nie wybierzesz sms z kontaktu bo od razy masz wybieranie .Ogolnie nie dopracowany procz kontaktow to duzo aplikacji dzialajacych w tle i powodujacych zamulanie. Kafelki najmniejsze ale juz na tym samym pulpicie nie rozszerzysz zegara ktorego juz defacto nie ma 🙂 na cala szerokosc . Plus – nawigacja i powiadomienia. choc niech ktos sprobuje kliknac na powiadomienie i czekac na wlaczenie FB np. zamiast jak bylo dotychczas odpisac w tym samym oknie .

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama