Michał Rogowicz | 15-07-2013 10:31 |

Instagram oraz Vine dla Nokia Lumia z Windows Phone? Nokia cały czas nad nimi pracuje

Brian BiniakPewnie osoby posiadające urządzenia z Androidem oraz iOS słyszeli o aplikacji fotograficznej Instagram. Jest to już w sumie społeczność, ale na Windows Phone nadal tego oprogramowania nie ma. Jednak Nokia przyznaje, że bardzo ciężko pracuje nad Instagram dla Windows Phone. Ale żadnych konkretów… Do końca roku ma się także pojawić Vine.

Do tej pory z aplikacji fotograficznej Instagram, która pozwala na dodawanie mnóstwa ilości filtrów, można korzystać tylko na smartfonach oraz tabletach z systemem operacyjnym Google Android lub iOS.

Jednak od kilku tygodni w sieci krążą plotki, że wersja Instragram dla Windows Phone pojawi się. Teraz te informacje potwierdza sam Brian Biniak, wiceprezydent oraz dyrektor ds. aplikacji w Nokii, w wywiadzie dla serwisu internetowego TechCrunch.

Pracujemy bardzo ciężko nad Instagram. Zarówno Nokia, jak i Microsoft również mocno współpracuje z Facebookiem, można to zobaczyć na przykładzie Bing. Co do Instagram… Pracujemy nad tym… Rozszerzyliśmy także współpracę z Twitterem, aby Vine pojawiło się na Windows Phone do końca roku.

Instagram to fajna i ciekawa aplikacja, ale raczej nie przewiduje, aby użytkownicy Lumii masowo czekali na to oprogramowanie… Raczej jest to wąska grupa osób – zaliczacie się do niej?

Chociaż Nokia Lumia 1020 z 41 Mpix oraz filtry z Instagrama… To może być coś 🙂

Co ciekawe Nokia zamierza szybko przygotować specjalną aplikację dla Vine, nowego serwisu społecznościowego od Twittera, w którym publikowane są krótkie filmy wideo.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama