Michał Rogowicz | 21-11-2013 12:55 |

Instagram BETA debiutuje dla Windows Phone! Czekaliście na tą aplikację?

Instagram BETA dla Windows Phone 8

Instagram BETA dla Windows Phone 8

No i użytkownicy serwisu Instagram i posiadacze smartfonów z Windows Phone w końcu się doczekali. W Windows Phone Store pojawiła się aplikacja Instagram BETA dla Windows Phone 8. Instagram komuś przedstawiać trzeba?

O oprogramowaniu i serwisie Instagram pisałem już wielokrotnie. Sporo pojawiało się plotek na temat aplikacji Instagram na Windows Phone. Pojawiały się nieoficjalne programy, które jednak były blokowane przez właścicieli serwisu.

Podczas eventu 22 października w Abu Dhabi, przedstawiciele Nokii, a dokładnie Joe Belfiore zapowiedział, że w ciągu kilku tygodni w Windows Phone Store pojawią się aplikacje Instagram oraz Vine. Ten drugi tytuł jest już dostępny w sklepie i można go pobierać.

Dla niewtajemniczonych dodam, że Instagram to serwis internetowy wraz z aplikacjami mobilnymi. Na czym polega fenomen? Otóż wszystko polega na umieszczaniu zdjęć, które według nas wydają się interesujące. Ale co ciekawe – można do nich dodawać ciekawe efekty i filtry. Możemy obserwować dowolne wybrane przez osoby, czy hashtagi.

Instagram BETA dla Windows Phone 8

Oprogramowanie Instagram BETA od wczoraj jest dostępne w Windows Phone Stroe. Jednak może zawierać jeszcze jakieś błędy, bo to wersja pierwsza i BETA. Instagram BETA uruchomimy tylko i wyłącznie na smartfonach z systemem operacyjnym Windows Phone w wersji 8.

Funkcje Instagram BETA dla Windows Phone:

– 100% darmowych i niestandardowych filtrów: XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977 i inne,
– nagrywanie wideo z optyczną stabilizacją,
– Linear, Radial Tilt-Shift, efekty rozmycia, głębia ostrości,
– możliwość dzielenia się fotkami na Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr i Foursquare,
– nielimitowane wgrywanie zdjęć,
– interakcja z przyjaciółmi poprzez dodawanie i otrzymanie komentarzy oraz „lajków”,
– pełna obsługa kamery z przodu i tyłu.

Pytanie do Was – czekaliście na tą aplikację?
Bo ja tak, wszyscy moi znajomi na Androidzie i iOS już śmigają, a ja tylko byłem taki „inny” 😀

Instagram BETA

  • sadfsdf

    mnóstwo moich znajomych to ma, teraz zobacze czy warto

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama