Michał Rogowicz | 10-10-2013 11:22 |

iKozminski dostępny na Windows Phone. Aplikacja dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego

iKozminski na Windows Phone

iKozminski na Windows Phone

Równo rok temu Akademia Leona Koźmińskiego wraz z firmą LookSoft przygotowała dla swoich studentów aplikację mobilną iKozminski na platformy iOS i Android. Wraz z początkiem nowego roku akademickiego mogą skorzystać z niej również użytkownicy telefonów Windows Phone.

Studenci Koźmińskiego mogą zalogować się w aplikacji na swój profil, sprawdzić oceny, plany zajęć, wyniki zaliczeń, terminy egzaminów. Wszystko z poziomu telefonu. Informacje są na bieżąco aktualizowane.

Twórcy aplikacji pomyśleli również o kandydatach na studentów ALK oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na uczelni. W poszczególnych zakładkach znalazła się oferta edukacyjna Akademii, opisy przedmiotów, harmonogramy oraz praktyczna mapa uczelni ułatwiająca odnalezienie najkrótszej drogi pomiędzy poszczególnymi salami i pracowniami.

Ciekawostką jest fakt, że aplikacja iKozminski jest przydatna również dla pracowników uczelni. Po zalogowaniu się do systemu otrzymują oni możliwość sprawdzania swoich dyżurów i planów zajęć.

Aplikacja została przygotowana w polskiej i angielskiej wersji językowej.

iKozminski

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama