michalrogowicz | 08-02-2017 12:00 |

Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

DSCN8753 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!
Marka Hykker została stworzona na potrzeby marketu Biedronka. Oczywiście są to tanie produkty, ale o stosunkowo dobrej funkcjonalności. Potwierdzają to opinie Klientów (moich znajomych), którzy zdecydowali się na zakup urządzenia Hykker. Ja w ostatnim czasie otrzymałem mobilny głośnik Hykker Fantasy, który kosztuje 39,90 zł. Bardzo byłem ciekaw, jak wypadnie w codziennym użytkowaniu i jestem…

… miło zaskoczony. Ale po kolei…

Hykker Fantasy. Zestaw

W opakowaniu znajdziemy typowy zestaw gadżetów, który niczym specjalnym się nie wyróżnia. Ale na nic innowacyjnego nie możemy liczyć biorąc pod uwagę wartość głośnika. W pudełku jest Hykker, kabel do ładowania oraz kilka papierków.

DSCN8754 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

Konstrukcja

Testowany głośnik Hykker Fantasy recenzja oferowany jest w kilku wersjach kolorystycznych. Ja otrzymałem czarny i muszę powiedzieć, że urządzenie prezentuje się ładnie (oczywiście o gustach się nie dyskutuje). Nie tylko może się podobać, ale również jest lekkie. Z powodzeniem można go zabrać w pleckach, torbę.

DSCN8752 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

Konstrukcja wykonana została z plastiku, ale jest dobrze spasowana. Wydaje się, że testowany Hykker głośniki wytrzyma niejeden upadek. Wokół obudowy umieszczono kilka przycisków. U góry znajdziemy przełączanie piosenek, możliwość odebrania i zakończenia rozmowy, ale także przestawianie efektów iluminacji. Specjalny uchwyt pozwala na zawieszenie głośnika np. o gałąź. Z tyłu znajdziemy przełącznik do włączenia lub wyłączenia zasilania oraz port microUSB do ładowania.

DSCN8761 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

Bezproblemowe parowanie

Podczas testów połączyłem głośnik Hykker z Fantasy z kilkoma smartfonami (m.in. UMi Plus, myPhone Prime Plus, Lumia 930, czy iPhone 6s) i nigdy nie było problemów. Urządzenie natychmiast było wykrywane i po kliknięciu połącz od razu było słychać komunikat o prawidłowym podłączeniu. Wystarczy uruchomić odtwarzacz muzyki i wybrany utwór.

Oczywiście jest dostępny także port jack 3,5 mm, który umożliwia podłączenie źródła muzyki.

DSCN8749 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

Jakość dźwięku

Gdy tylko pierwszy raz włączyłem utwór muzyczny za pośrednictwem głośnika Hykker Fantasy, to naprawdę byłem miło zaskoczony. Muszę przyznać, że jakość wydobywającego dźwięku jest zdecydowanie przyjemniejszy dla ucha niż konkurencja za 60-100 zł w popularnych marketach z sprzętem elektronicznym.

Oczywiście nikt nie zdębieje z zachwytu słuchając muzyki z Hykker`a, ale na pewno nie pokręci głową z niezadowoleniem jeśli dowie się ile ten produkt kosztował.

Nie tylko odtwarzanie muzyki

Hykker Fantasy może pełnić również rolę zestawu głośnomówiącego. Dzięki dedykowanemu przyciskowi (na obudowie) można odebrać lub zakończyć rozmowę. Jakość była prawidłowa, ale nie można się oddalać od testowanego produktu.

DSCN8746 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

DSCN8745 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

Iluminacja

Ciekawym dodatkiem głośnika Hykker Fantasy jest zastosowana iluminacja na całym przednim panelu. Taki „bajer” przyda się w ciemnych pomieszczeniach lub wieczorem. Iluminacja działa adekwatnie do granej aktualnie piosenki, można ją ustawić ręcznie, aby kolory się zmieniały lub całkowicie wyłączyć.

DSCN8760 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

DSCN8759 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

DSCN8758 Hykker Fantasy. Recenzja głośnika z Biedronki wartego 39,90 zł!

Akumulator 250 mAh

Niestety bateria umieszczona w tym produkcie nie jest najlepsza. W praktyce pozwala na około godzinę słuchania muzyki wraz z włączonymi iluminacjami. Wynik na pewno nie jest imponujący, więc warto ze sobą mieć zawsze ładowarkę lub kabel USB.

Hykker Fantasy za 39,90 zł. Wart tej ceny!

Bez dwóch zdań. Mobilny głośnik Bluetooth Hykker Fantasy, który w Biedronce kosztuje lub kosztował 39,90 zł, jest zdecydowanie wart tej ceny. Urządzenie jest kompatybilne z dowolnym smartfonem, można go zabrać praktycznie wszędzie, a jakość muzyki jest przyzwoita.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama