Michał Rogowicz | 22-10-2014 13:35 |

Here Drive dla wszystkich smartfonów z Androidem!

Here Drive AndroidSmartfony Lumia zostały już oficjalnie pozbawione jednej z najciekawszych funkcji, czyli darmowej i bardzo sprawnej nawigacji GPS. Oprogramowanie Here Drive zostało udostępnione dla wszystkich smartfonów z Androidem! I to za darmo, bez opłat!

O tym, że Here Drive trafi na smartfony z Androidem było już pewne jakiś czas temu. Początkowo tylko Samsung dostał oprogramowanie na wyłączność, ale nie trwało to zbyt długo… Obecnie już wszyscy mogą pobrać nawigację Here Drive i zainstalować na swoim smartfonie z Androidem. Wystarczy odwiedzić stronę Here Drive i tam pobrać odpowiedni plik, a następnie zainstalować na urządzeniu. I od razu nawigacja jest dostępna i działa!

Osoby, które już zdecydowały się na instalację Here Drive na Androida donoszą, że mapy pobierane są do pamięci telefonu, więc nie musimy mieć połączenia z Internetem, aby nawigacja działała. Aby uruchomić Here Drive na smartofnie z Androidem musi mieć on co najmniej 1 GB RAM oraz Androida, co najmniej, 4.1 Jelly Bean. Ponadto sugerowane jest ekran o przekątnej, najmniej, 4 cale.

Funkcjonalność nawigacji Here Drive na Androida jest wysoka i zbliżona Windows Phone, a ponoć jeszcze lepsza. Użytkownik może skorzystać z nawigacji pieszej, drogowej itp. W każdej chwili może wyszukać interesujący nas punkt POI.

Oprogramowanie trafi do Google Play, ale najpierw musi przejść testy beta. A tą wersję znajdziecie tutaj.

Ktoś z Was już testuje tą nawigację na Androidzie? Jakie wrażenia?

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama