Michał Rogowicz | 27-11-2013 10:30 |

GTA: San Andreas w grudniu zadebiutuje na Windows Phone! To ci NEWS!

GTA: San Andreas na Windows Phone 8

GTA: San Andreas na Windows Phone 8

No i to jest bardzo dobra wiadomość od rana. Myślę, że tą grę nikomu przedstawiać nie trzeba i z pewnością sporo użytkowników cieszy się, że trafi GTA: San Andreas na Windows Phone i to już w grudniu tego roku. Ja się doczekać nie mogę!

Informacje o dostępności gry GTA San Andreas na system operacyjny Windows Phone przekazali przedstawiciele studia informatycznego Rockstar Games, którzy są odpowiedzialni za ten tytuł. Jeśli im wierzyć, to gra GTA: San Andreas jeszcze w tym roku, w grudniu, pojawi się w sklepie Windows Phone Store. W tym samym czasie pojawią się pojawić także wersję na iOS, czy Google Android.

Sporo nowości w GTA: San Andreas na Windows Phone

Programiści Rockstar przygotowali sporo zmian w grze z czego mogą być zadowoleni użytkownicy. Na pewno popracowano mocno nad grafiką i w ten sposób efekt ma być jeszcze lepszy. Deweloper zapewnia, że będą bardziej szczegółowe modele postaci, samochodów, ale sama paleta barw zostanie wzbogacona, a dodatkowego efektu mają zapewnić cienie.

Ale to nie koniec zmian. Sterowanie samochodem i postacią również uległo zmianie. W GTA: San Andreas będą pojawiać się tylko te przyciski, które mogą się obecnie przydać – żadnych zbędnych. W ten sposób zwiększona zostanie także widoczność podczas jazdy autem.

Co ciekawe, gra GTA: San Andreas na Windows Phone będzie obsługiwać zewnętrzne kontrolery.

Oczywiście jest jedno ALE

Niestety GTA: San Andreas na Windows Phone będzie dostępna z pewnością tylko na wersji Windows Phone 8. Ale to chyba nie jest najgorsze. Na pewno będzie ograniczenie, które zablokuje możliwość uruchomienia tytułu na smartfonie z 512 MB RAM.

Premiera w grudniu

Cieszy mnie, że Rockstar jeszcze w tym roku przygotuje specjalna wersję gry GTA: San Andreas na Windows Phone. Jestem miło zaskoczony, bo myślałem, że nowy rok to najwcześniejszy termin. A tu niespodzianka. Mam tylko nadzieje, że dotrzymają terminu, ale w sumie przed Świętami mogą mieć dobre wyniki sprzedaży… Jaką przewidujecie cenę? Mniej niż 10 zł czy więcej?

źródło: wpcentral.com

 • Zakrza

  Ziew.

  GTA skończyło się na GTA 2.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama