Michał Rogowicz | 28-08-2013 10:20 |

Gameloft zaczyna doceniać Windows Phone. Premiery gier już z delikatnym poślizgiem

gameloft logoGregory Wintgens z firmy deweloperskiej Gamelot przekazał w ostatnim wywiadzie kilka ciekawych informacji. Otóż platforma Windows Phone będzie teraz trzecim ekosystemem dla studia, a gry będą pojawiać się w maksymalnie 60 dni od premiery na iOS, czy Google Android.

Rzecznik Gameloftu podał również, że teraz priorytetem będzie dla firmy, aby gry, które pojawił się na iOS, czy Androida, były równie szybko dostępne na platformę Microsoftu.

Do tej pory system Windows Phone był bardzo opieszale traktowany przez przeróżne studia deweloperskie, ale od kilku miesięcy się to zmienia. I nie inaczej jest w przypadku Gameloftu. Już wcześniej zapowiedział, że do końca roku zaprezentuje kilka nowych tytułów na Windows Phone.

Jednak to dopiero początek. Od teraz gry, które pojawią się na Androda, czy iOS w ciągu 60 dni mają być także dostępne dla użytkowników smartfonów z Windows Phone. z pewnością jest to dobra wiadomość dla nas użytkowników, bo teraz szybciej w Windows Phone Store będą pojawiać się ciekawe gry.

Oby za Gameloft`em poszły także inne studia. Z pewnością dużą w tym zasługa Microsoftu….

źródło: mynokiablog.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama