Michał Rogowicz | 01-12-2015 10:24 |

Funkcja Continuum pojawi się na tanich smartfonach Lumia

Microsoft Lumia 950 XL
Kojarzycie funkcję Continuum w Windows 10? Jest to narzędzie pozwalające przekształcić smartfon lub tablet w pełnoprawny komputer. Do smartfonów Lumia można podłączyć urządzenia peryferyjne – drukarki, myszki itp. Początkowo usługa Continuum miała być dostępna dla flagowych Lumii, ale teraz nieco się zmieniło…

Narzędzie Continuum miało być kompatybilne z Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Jednak na konferencji w Indiach pojawiła się ciekawa informacja dotycząca dostępności Continuum dla innych Lumii.

Mam dobrą wiadomość dla posiadaczy tanich smartfonów Lumia. Otóż te modele również otrzymają wsparcie dla Continuum, ale jakie to będą konkretne modele? Tego niestety nie ujawniono i pewnie jeszcze musimy poczekać na te dane.

Polecamy również:

Kup Lumia 950 lub Lumia 950 XL i otrzymaj powerbank oraz stację dokującą gratis!

źródło: telepolis.pl

  • Gokuroyu

    Z tego co czytałem to raczej obecne modele nie dostaną Continuum. Nowe modele mogą otrzymać tę opcję. Niemniej niedawno widziałem, że wymagany jest min. Snapdragon 808 i 2GB RAMu, więc co chwila sprzeczne informacje. Jeżeli udostępniliby Continuum na wcześniejszych modelach z serii X40 czy X30 to nie zwiększą sprzedaży nowych urządzeń. Z drugiej strony Continuum może być „kolejnym WP8”. Modele, które miały WP7 nie mogły przejść na WP8. Być może Continuum będzie dostępny dla modelu oryginalnie z W10M, a nie dla tych co miały update z WP8.1.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama