Michał Rogowicz | 16-09-2013 15:08 |

Fotograficzny, prosty i tani telefon Nokia 108. Również w wersji z Dual-SIM

Nokia 108 Dual-SIMFirma Nokia chociaż sprzedała swój dział telefonów, to jednak nadal zaskakuje. Dzisiaj producent zaprezentował bardzo ciekawy telefon komórkowy Nokia 108. Cechuje się aparatem fotograficznym, podobieństwem stylistyki do Lumii oraz przystępną ceną. Jest dostępny także model Nokia 108 Dual-SIM.

Firma Nokia przedstawiła dziś dwa telefony z aparatem fotograficznym, które wyróżniają się wyjątkowo przystępną ceną: Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM. Dzięki wbudowanej technologii Nokia Slam pliki można łatwiej i szybciej udostępniać rodzinie oraz znajomym za pomocą technologii Bluetooth. Telefon oferuje dużo miejsca na ważne zdjęcia i nagrania — pamięć zewnętrzną można rozszerzyć do 32 GB.

Nokia 108 Dual-SIM

Oprócz aparatu VGA zapewni rozrywkę oraz ciekawe funkcje, takie jak wbudowany odtwarzacz MP3, radio FM, grę Wąż i funkcję wielu alarmów. Bateria telefonu Nokia 108 z jedną kartą SIM może pozostawać w trybie czuwania nawet przez 31 dni.

Nokia 108 stanowi kontynuację przyjemnego w użyciu i cenionego wzornictwa marki Nokia z łagodnie zaokrąglonymi narożnikami oraz wygodną klawiaturą. Telefon Nokia 108 ma wymienne kolorowe obudowy w charakterystycznych dla marki Nokia kolorach: czerwonym, białym, czarnym, żółtym i niebieskim.

Atrakcyjny pierwszy lub zapasowy telefon komórkowy

Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM to telefony do rozmów, przesyłania wiadomości oraz rozrywki w drodze. Umożliwiają robienie zdjęć i nagrywanie wideo, słuchanie muzyki i grę w Węża. W pamięci rozszerzanej do 32 GB można przechowywać tysiące zdjęć i utworów muzycznych oraz setki nagrań wideo. Nokia 108 działa w trybie gotowości do 31 dni, a Nokia 108 Dual SIM do 25. Wariant Dual SIM umożliwia wybieranie kart SIM do rozmów i przesyłania wiadomości.

Nokia 108 Dual-SIM

Szacunkowa cena detaliczna telefonu Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM wynosi zaledwie 120 PLN bez podatków i dopłat. W dniu premiery dostępne są kolory: czerwony, biały i czarny, w późniejszym terminie oferta zostanie poszerzona o telefony żółte i niebieskie. Sprzedaż telefonów Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM rozpocznie się w IV kwartale tego roku.

Nokia 108 Dual-SIM

Co sądzicie?

No ja jestem bardzo zaskoczony. Chociaż marka Nokia ma niedługo zniknąć, to jednak nie będzie to odejście w zapomnieniu. Po raz kolejny Finowie miło mnie zaskoczyli. Za 120 zł można kupić naprawdę funkcjonalny telefon komórkowy, z którym na pewno nie będzie się wstyd pokazać. Ja już się nie mogę doczekać testów, ponieważ zapowiada się ciekawie, ale bardzo ważne jest jak się sprawdzi w praktyce. Z przyjemnością to sprawdzę….

A Wy co sądzicie? Czy za 120 zł kupicie lepszy telefon innego producenta?

 • Cyga

  No mi sie bardzo podoba 😀

 • gregor

  Nokia odzyskała pozycję nr 1 w Rosji szegóły na windows phone i aawp i windows phone zyskuje na kolejnych rynkach

 • Nabity w butelkę

  Telefon teoretycznie posiada bluetooth, z tym że ten nie obsługuje np. zestawu słuchawkowego bo wykorzystywany jest wyłącznie do funkcji slam, a więc nie posiada bluetooth.

 • gosc

  Koszmar, dałem się nabić w butelkę. Szukałem telefonu z dual sim i bluetoothem by rozmawiać podczas jazdy. A tu lipa bluetooth jest bezużyteczny – to tylko puste hasło

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama