Michał Rogowicz | 21-06-2012 12:01 |

Football Fan Guide na Euro 2012. Aplikacja przygotowana przez społeczność

Football Fan GuidePolski oddział firmy Nokia z okazji Euro 2012 przygotował kilka ciekawych akcji. Chociaż nie są oficjalnymi sponsorami, to jednak w niczym to nie przeszkadza, aby pomagać przyjezdnym kibicom. Dlatego Nokia wraz z społecznością na Facebooku przygotowała aplikację Football Fan Guide.

Każdy z nas, choć raz poczuł zagubienie jakie towarzyszy pierwszej wizycie w nieznanym kraju. Z pewnością wielu fanów futbolu odwiedzających w ostatnich tygodniach Polskę, poczuło je, wysiadając z samolotu na jednym z naszych lotnisk. Firma Nokia uznała, że nikt nie będzie w stanie pomóc im lepiej, niż sami mieszkańcy Polski.

Z troską o przyjezdnych kibiców polski oddział firmy Nokia na Facebooku przygotował aplikację, w której fani Nokii prezentowali najciekawsze miejsce oraz porady. Wszystkie te informacje pojawiły się w oprogramowaniu dla Windows Phone i Symbian.

Najlepsze propozycje zostały nagrodzone smartfonami Nokia Lumia 610 i znalazły się w Poradniku Kibica – bezpłatnej aplikacji na platformę Windows Phone oraz Symbian.

Pobierz Football Fan Guide na Windows Phone

Pobierz Football Fan Guide na Symbian

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama