Michał Rogowicz | 09-07-2013 10:24 |

FIFA 13 debiutuje na Windows Phone. Obecnie wyłącznie tylko na Nokia Lumia

FIFA 13No i w końcu w Windows Phone Store pojawił się długo wyczekiwany przeze mnie tytuł FIFA 13. W tego symulator apiłki nożnej gram od kilkunastu lat na każdym możliwym sprzęcie. Teraz będę mógł się sprawdzić na Lumii.

Oczywiście fanom piłki nożnej FIFY przedstawiać nie trzeba, bo jest ona na rynku już od kilkunastu lat i to chyba na każdym możliwym mobilnym sprzęcie. Teraz przyszedł czas na debiut FIFY 13 na Windows Phone. Nieco późno, bo pewnie w październiku zadebiutuje FIFA 2014, a dopiero teraz deweloperzy z EA Sports przygotowali specjalną wersję. Obecnie FIFA 13 na WIndows Phone dostępna jest tylko i wyłącznie na smartfony Nokia Lumia. Z pewnością za kilka tygodni będą ją mogli pobrać wszyscy użytkowników Windows Phone, ale niestety muszą trochę poczekać.

FIFA 2013 to oczywiście bardzo dobrze wykonany symulator piłki nożnej. Wyróżnia się ciekawą grafiką i jeszcze lepszym sterowaniem niż dotychczasowe wersje. Gracz ma do wyboru:
– 30 lig piłkarskich,
– 500 licencjonowanych drużyn,
– ponad 15 tys. piłkarzy,
– 32 autentyczne stadiony.

Zobacz także: WP.tv. Telewizyjna aplikacja Wirtualnej Polski debiutuje na Windows Phone

Gra niestety nie jest darmowa, ale można ją przetestować za darmo.

Co ciekawe, FIFE 2013 pobrałem bez problemu na moją Lumie 920, ale na testowanej Lumii 720 pojawia mi się informacja, że nie jest dostępna dla tego modelu. Dziwi mnie to, bo to też Windows Phone 8, też topowy model… Mi się wydaje, że to tylko jakiś mały błąd, który zaraz zostanie naprawiony…

Ktoś zdecydował się na kupno pełnej wersji?

FIFA 13

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama