Michał Rogowicz | 21-03-2013 16:50 |

Farming Simulator. Zarządzaj swoją farmą na Windows Phone

Farming SimulatorW Windows Phone Store zadebiutował tytuł, który na pewno będzie miał rzesze zwolenników, bo kto kiedyś nie chciał sobie pojeździć traktorem, czy pokosić zboże? 🙂 Teraz jest to możliwe! Wszystko dzięki grze Farming Simulator dla Windows Phone.

Grę Farming Simulator możecie już znać w innych platformach operacyjnych – iOS, czy Android. Jednak teraz zadebiutowała w specjalnej wersji dla systemu Windows Phone 8.

Farming Simulator to nic innego, jak symulator zarządzania własną farmą/gospodarstwem domowym, tak aby się rozwijało i przynosiło coraz większe zyski.

Gracz do wyboru ma kilka marek traktorów i wszelkich pojazdów: DEUTZ-FAHR, KRONE, KRAMPE, AMAZONE, LEMKEN i KOTTE. Podczas rozgrywki trzeba zaorać pole, a następnie je uprawiać. Do wyboru są trzy nasionka – kukurydza, rzepak i pszenica. Oczywiście trzeba je użyźnić za pomocą wszelkiego rodzaju nawozu, tak aby rosły szybciej i były większe. Na końcu trzeba plony sprzedać i zainwestować w nowe sprzęty.

Zobacz także: e Dark Knight Rises oraz Shark Dash. Dwie nowe gry dla Windows Phone!

Jeśli nie bardzo znamy się na uprawie roślin, kiedy orać, siać itp., to nie musicie się martwić. Dostępny jest wirtualny asystent, który w takich sytuacjach pomoże.

Gra kosztuje 11,99 zł.

Czy ktoś już zdecydował się na kupno?

Farming Symulator

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama