Michał Rogowicz | 22-08-2013 14:23 |

Facebook Beta dla Windows Phone 8 z nowymi funkcjami. Dla WP7 już na dniach!

Facebook Beta dla Windows Phone 8W Windows Phone Store pojawiła się nowa wersja aplikacji Facebook Beta dla systemu operacyjnego Windows Phone 8. Wprowadza ona sporo nowych funkcji, ale co ważne posiadacze smartfonów Windows Phone 7 już niedługo też będą mogli z tych opcji korzystać.

Nowa wersja Facebook Beta dla Windows Phone 8 jest naprawdę niezła. Wprowadzono sporo przydatnych funkcji i trzeba przyznać, że jak na razie działają bez zarzutu. Od momentu instalacji aktualizacji minęło u mnie kilkanaście godzin, a ja nie zauważyłem żadnych błędów. Aplikacja ani razi się nie wyłączyła. Same rozmowy się szybko odświeżają, praktycznie z takim samym czasem co na komputerze.

Nowości w Facebook Beta 5.1.0.1 dla Windows Phone 8:

– poprawa wydajności,
– brak samoczynnego wyłączenia się aplikacji,
– szybsze odświeżanie rozmowy,
– oznaczanie znajomych,
– możliwość wgrywania zdjęć w wiadomościach,
– wysyłanie wielu zdjęć na raz,
– zapisywanie i udostępnianie zdjęć,
– zmiana w interfejsie.

Jest to dość zmian i są one naprawdę przydatne. W codziennym użytkowaniu sprawdza się to doskonale i jak na razie nie zawiesza się, co jest nowością…

Nowy Facebook Beta dla Windows Phone 7.x

Joe Belfiore z Microsoftu poinformował na Twitterze, że posiadacze smartfonów z Windows Phone 7 również otrzymają nową wersję oprogramowania Facebook. Kiedy? Belfiore zapewnia, że do końca tego miesiąca! Tak tego miesiąca! Byłaby to świetna wiadomość, bo do tej pory WP7 jest nieco dyskryminowany wśród deweloperów. Ciekawe tylko, czy Facebook Beta dla WP7 będzie mieć wszystkie funkcje z Windows Phone 8… Jak myślicie?

facebook beta

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama