Michał Rogowicz | 07-03-2013 11:17 |

Dwie świetne gry Amazing Spider-Man i Real Football 2013 dla Windows Phone!

Firma Gameloft nie próżnuje. Ostatnio zaprezentowała nam tytuł Asphalt 7, a teraz deweloper przygotował dwa tytuły, których nie trzeba nikomu przedstawiać – Amazing Spider-Man i Real Football 2013. Co ciekawe, ta druga gra jest dostępna za darmo!

Studio deweloperskie Gameloft kilka dni temu poinformowało, że wprowadzi 12 topowych gier do Windows Phone Store. I wychodzi na to, że na samym zapowiadaniu się nie skończyło. Wczoraj w sklepie z aplikacjami zadebiutowały dwa topowe tytuły – Amazing Spider-Man i Real Football 2013.

Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

Amazing Spider-Man to chyba jeden z nielicznych tytułów, który przeszedłem cały na smartfonie. Było to jeszcze na Symbianie i Nokii C7, ale ta sama wersja gry. W tym tytule jest dostępnych 25 różnych misji, a do pokonania jest masa różnych przeciwników. Oczywiście tytułowy bohater ma wszystkie zdolności, jak na filmie. Potrafi świetnie skakać, korzystać z pajęczyny, czy świetnie się pojedynkować z przeciwnikami.

Cała akcja dzieje się na ulicach Nowego Jorku.

Z kolei grafika została przygotowana w technologii 3D, co gwarantuje całkiem przyjemne wrażenia.

Niestety za Amazing Spider-Man trzeba zapłacić aż… 23,99 zł! Trochę chyba jednak przesadzono…

Aplikację można pobrać tutaj.

Real Football 2013

Real Football 2013

Drugą nowością jest Real Football 2013. Jest to symulator piłki nożnej, który bez wątpienia jest mniej sławny od Fify, czy PESa, ale jednak nie jest zły. Co najważniejsze, ten tytuł jest dostępny za darmo!

Real Football korzysta z licencji FIFAPro, co skutkuje tym, że mamy do czynienia z prawdziwymi nazwami drużyn oraz piłkarzy. Ponadto są aktualizację, które skutkują tym, że jesteśmy na bieżąco z składami i transferami. Jest dostępny tryb kariery, w którym musimy awansować do kolejnych lig, a także rozwijać naszych piłkarzy. Real Football 2013 to ciekawy symulator piłki nożnej i mam go juz zainstalowanego 🙂

Pamiętajcie jednak, obie gry potrzebują do działania 1 GB RAM, co skutkuje tym, że na Lumii 620 ich nie odpalimy…

Aplikację można pobrać tutaj.Co sądzicie o tych tytułach? S
zkoda tylko, że deweloper żadnych nowości nie wprowadza, a gry, które są już znane od dawien dawna…

  • Neptun

    za pająka poniosło ich z ceną

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama