Michał Rogowicz | 03-12-2013 12:16 |

Dungeon Hunter 4 debiutuje na Windows Phone. Kolejny mocny tytuł od Gameloftu

Dungeon Hunter 4 dla Windows Phone

Dungeon Hunter 4 dla Windows Phone

Firma deweloperska Gameloft chyba zrobiła dobry deal z Microsoftem, bo od kilku tygodni systematycznie umieszcza swoje topowe gry w Windows Phone Store. Tym razem jest to Dungeon Hunter 4 dla Windows Phone 8.

Gameloft dogadało się z Microsoftem

Ewidentnie tak musi być, bo jakoś nie wierze, że nagle Gameloft sam zauwazył olbrzymi potencjał w Windows Phone i masowo publikuje swoje topowe tytuły dla tej platformy. Wydaje mi się, żę Microsoft podpisał jakąś umowę z Gameloftem, w której pomaga firmie deweloperskiej w promocji swoich aplikacji. W sumie kiedyś informowałem, że Gameloft do końca roku opublikuje aż 15 gier

Niedawno w sklepie pojawiła się ciekawa gra wyścigowa – Asphalt 8: Airborne.

Dungeon Hunter 4 dla Windows Phone 8

Gra Dungeon Hunter 4 to bardzo ciekawy tytuł, który znam z pozostałych platform operacyjnych. Gra bardzo mi się podoba i bardzo się ciesze, że w końcu mogę ją pobrać na swoją Lumie z Windows Phone 8. Na pewno będą w nią sporo grał, bo lubię tego typu tytułu, czyli z serii RPG.

Dungeon Hunter 4 to takie mobilne Diablo, czy Gothic, ponieważ do wyboru mamy kilka postaci, dokładnie 4, musimy je rozwijać, zbierać przedmioty i zabijać przeciwników. Naprawdę jest to mocno rozbudowana gierka, a dodatkowo efekty graficzne i muzyczne stoją na wysokim poziomie.

Dungeon Hunter 4 uruchomimy tylko i wyłącznie na smartfonach z Windows Phone 8 oraz 1 GB RAM. Sam plik instalacyjny zajmuję 1 GB, a po zainstalowaniu jeszcze więcej…

Dungeon Hunter 4

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama