Michał Rogowicz | 11-09-2013 12:04 |

DoTrzechDych dla Windows Phone. Abyś zawsze kupił dobre wino!

DoTrzechDych dla Windows PhoneW Windows Phone Store pojawiła się aplikacja, która chyba będzie moim obowiązkowym tytułem. Bardzo często mam problem przy różnych okazjach o dobre wino w dobrej cenie. Teraz oprogramowanie DoTrzechDych pozwoli na wybór zawsze odpowiedniego wina.

Ja za każdym razem gdy wybieram się po zakup wina na specjalną okazję muszę zdać się na pomoc sprzedawczyni. Jednak nigdy nie wiem czy to co mi proponuje faktycznie jest dobre i odpowiednie, a co najważniejsze – czy solenizantce będzie smakować. Od dzisiaj ten problem mam z głowy dzięki aplikacji DoTrzechDych. Wy też mieliście podobnie? 🙂

DoTrzechDych.pl to serwis dedykowany “zwykłym konsumentom”, którzy coraz częściej sięgają po wino. W prosty i przystępny sposób opisuje wina dostępne w polskich sklepach – marketach, dyskontach i w sklepach winiarskich.

Jak rekomenduje wino DoTrzechDych?

Mechanizm działania aplikacji jest bardzo prosty. Chcąc wybrać wino konsument wskazuje sklep, w którym właśnie się znajduje, lub też kryteria takie jak preferowany smak czy kolor wina a aplikacja wskazuje wina warte uwagi bazując na rekomendacjach pochodzących z serwisu dotrzechdych.pl. Dodatkowo możliwe jest tworzenie listy win ulubionych.

Oprogramowanie DoTrzechDych jest dostępne na Windows Phone 8 oraz Windows Phone 7.5.

Jednak autorzy aplikacji od razu ostrzegają, aby nie traktować DoTrzechDych jako pełnej bazy danych win w Polsce.

UWAGA! Nasza aplikacja pokazuje wyłącznie recenzje dotrzechdych.pl, a nie stanowi przeglądu wszystkich win w danym sklepie. Nie zdziwcie się więc, jeśli w jakimś sklepie jest tylko kilka win przez nas zrecenzowanych. W pocie czoła pracujemy nad tym by niezmiennie przybywało ocen i by jak najwięcej win przeszło naszą ocenę 😉 Jeśli jakiegoś sklepu nie ma na liście – poszukaj w kategorii „Wina ogólnodostępne”

DoTrzechDych

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama