Michał Rogowicz | 18-12-2014 14:56 |

Orange: Kup aplikację z Windows Phone Store, a opłata zostanie dopisana do rachunku

Orange logo
Komórkowa sieć Orange wprowadziła nową usługę, która jest niezwykle ważna dla klientów. Narzędzie Dolicz do rachunku w Orange pozwala na kupno treści z sklepów Google Play oraz Windows Phone Store i doliczenie opłaty do comiesięcznego rachunku.

„Dolicz do rachunku w Orange” to bezpieczna alternatywa dla płatności kartą kredytową czy przelewu elektronicznego. Za wszystkie treści dostępne (aplikacje, gry, książki, filmy czy muzyka) w sklepach Windows Phone i Google Play opłaty zostaną doliczone do comiesięcznego rachunku telefonicznego. Co ważne, usługa jest całkowicie bezpłatna i nie trzeba jej aktywować. Jest dostępna dla wszystkich klientów Orange posiadający telefon w jednym z planów abonamentowych lub Mix. Aby narzędzie działało należy ustawieniach wybrać jako domyślną metodę regulowania zobowiązań względem Google lub Microsoft – „płatności na rachunku Orange”. Miesięczny limit zakupów opłacanych za pomocą narzędzia „Dolicz do rachunku w Orange” wynosi 50 zł z VAT.

Na pewno jest to dobra wiadomość dla klientów, bo teraz nie trzeba podawać karty kredytowej, a sporo osób przecież takiej nie ma. Kupowanie kuponów też do najwygodniejszych nie należy, ponieważ czasami może zabraknąć środków. Brawo Orange!

źródło: informacja prasowa Orange

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama