Michał Rogowicz | 02-08-2012 13:03 |

Darmowe WiFi na Helu od firmy Nokia

Strefa WiFi na Helu od firmy NokiaMamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które wakacje spędzają na Helu. Firma Nokia odpaliła właśnie darmową strefę Wifi na Helu. Jak ją zauważyć? Nie ma z tym problemów, ponieważ jest ona oznaczona specjalnymi reklamami.

W tej chwili osoby przebywające na wakacjach coraz częściej zabierają na plaże różnorodne akcesoria elektroniczne, m.in. smartfony, czy tablety. I w tym czasie korzystają z Internetu, ale niestety nie zawsze jest możliwość wykupienia pakiet danych, bądź po prostu zasięg jest zbyt słaby.

Jednak plażowicze na Helu nie mają tego problemu. Polski oddział firmy Nokia wystartował z bardzo ciekawą akcją. Na plaży na Helu ustawił kilka punktów, gdzie można skorzystać z darmowego dostępu do Internetu za pomocą sieci WiFi.

Strefa WiFi na Helu od firmy Nokia

Jak znaleźć takie strefy? Nie ma z tym najmniejszego problemu, ponieważ Nokia je dobrze oznaczyła za pomocą materiałów reklamowych, bądź tabliczek informujących. Gdy znajdziemy w zasięgu WiFi, wystarczy się połączyć, korzystać i oczywiście wypoczywać 🙂

Co sądzicie o takiej akcji? Mi się bardzo podoba i szkoda, że jak byłem w Łebie, to takiej atrakcji tam nie było…

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama