Michał Rogowicz | 06-12-2013 11:54 |

Czwartkowe okazje Windows Phone Store: Final Fantasy, SuperPhoto oraz Crumble Zone

Crumble Zone

Crumble Zone

Minął czwartek, więc w Windows Phone Store jest nowa promocja trzech aplikacji. Microsoft co tydzień przecenia trzy tytuły, a tym razem padło na Final Fantasy, SuperPhoto oraz Crumble Zone.

Final Fantasy

Tego tytułu na pewno nie trzeba przedstawiać. Na różnych systemach, konsolach jest dostępny od 1980 roku. Ja praktycznie uczyłem się grać na Final Fantasy 🙂 Pamiętam chyba z 10 części na PC… Final Fantasy można zainstalować na Windows Phone 7.x oraz Windows Phone 8. Według mnie przypadłaby się jakaś nowa wersja…

Final Fantasy

SuperPhoto

Jest to oprogramowanie przeznaczone dla osób, które lubią bawić się i kombinować ze zdjęciami. SuperPhoto pozwala na dodawanie mnóstwa efektów. Z kategorii można wybrać Filtry 3D, Zestawy, Rozmigotanie, Ramki, Tekstury, Wzory i Pędzle. W pełnej wersji jest dostępnych ponad 1300 odblokowanych efektów i filtrów.

9d62bc3a-d3a5-4e20-9536-76768894126c

Crumble Zone

Jest to dość prosta, ale zarazem wciągająca gierka. Wcielamy się w postać zielonego potworka, który musi ochronić swoją małą planetę przed nadlatującymi kometami, asteroidami itp. Musimy ich zbić jak najwięcej – liczy się największy wynik.

Crumble Zone to prosta gierka, nie zachwyca grafiką, a raczej jest prosta, ale w zupełności wystarcza i nie przeszkadza.

Crumble Zone

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama