Michał Rogowicz | 14-06-2013 10:46 |

Czwartkowa promocja w Windows Phone Store: Weather Flow, Farming Simulator i Civilization Revolutions

Farming SimulatorW każdy czwartek w Windows Phone Store startuje nowa promocja trzech aplikacji, które były popularne w ostatnim tygodniu. Tym razem w akcji Red Stripe Deals biorą udział trzy tytuły – Weather Flow, Farming Simulator i Civilization Revolutions.

Red Stripe Deals to zawsze jedna aplikacja z usługi Xbox, jedna niezależna, a jedna z najpopularniejszych w ostatnim tygodniu.

Tym razem w akcji biorą udział trzy treści z Windows Phone Store – Weather Flow, Farming Simulator i Civilization Revolutions.

Weather Flow to jak sama nazwa wskazuje jest aplikacją pogodową, która przekazuje w ładny i prosty sposób informacje na temat warunków atomsferycznych. Każde miejsce można przypiąć na kafelek. Co ważne, działa na każdym Windows Phone.

Weather Flow

Farming Simulator to propozycja dla osób, które chcą pobawić się w prawdziwego rolnika. Do wyboru jest cała masa misji oraz różnych pojazdów. Wszystko ujęte dość realistycznie.

Farming Symulator

Civilization Revolutions to kolejna gra, w której musimy zbudować swoje miasto, cywilizację od samego początku. Zaczynamy od starych technologii, aby je z biegiem czasu rozwijać.

Civilization Revolution

Czy ktoś jakąś aplikację zamierza pobrać?

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama