Michał Rogowicz | 01-10-2013 09:20 |

Cover i obudowa fotograficzna z Nokia Lumia 1020. Jak się prezentuje Lumia? Galeria

Nokia Lumia 1020 z obudową fotograficznąKolejna galeria zdjęć przed Wami. Tym razem mam dla Was serię fotek przedstawiającą multimedialnego smartfona Nokia Lumia 1020 z coverem umożliwiającym bezprzewodowe ładowanie oraz obudową fotograficzną. Jak wygląda w tych „ubrankach”?

Bezprzewodowy cover do Nokia Lumia 1020

Pierwszym gadżetem, który otrzymałem wraz z testowym egzemplarzem smartfona Nokia Lumia 1020 był cover. Wspiera on bezprzewodowe ładowanie za pomocą standardu Qi. Obudowa jest też w kolorze żółtym.

Na wewnętrznej stronie covera znajdziemy dwa styki, które pasują do obudowy smartfona Lumia 1020. W ten sposób bezprzewodowe ładowanie jest możliwe.

Cover nie tylko zapewnia tą funkcję, ale również dodatkowo chroni tył urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Ale spełnia jeszcze jedno zdanie. Obiektyw aparatu nie wystaje praktycznie nic poza całą konstrukcję. Wszystko zlewa się w jedność.

Zobacz także: Nokia Lumia 1020. Zdjęcia w trybie ręcznego ustawienia ostrości, z bliska. Galeria

Obudowa fotograficzna

To gadżet, który stanie się obowiązkowym przedmiotem dla fotografa. Montaż jest prosty i nieszkodliwy dla obudowy. Przynajmniej ja do tej pory żadnych rys nie zauważyłem.

Gdy już zamontujemy grip do Lumii 1020, to automatycznie mamy w ręku aparat cyfrowy. Funkcjonalnością na pewno przerasta nie jeden aparat, a konstrukcja ułatwia korzystanie. W ten sposób Lumia pewniej leży w dłoni, a spust migawki jest większy, co sprzyja szybkiej pracy.

Z drugiej strony jest także wbudowane wejście na statyw. Jest ono uniwersalnej wielkości – Nokia nie wprowadziła żądnego swojego standardu, więc dopasujemy go do każdego sprzętu.

Dużą zaletą jest dodatkowy wbudowany akumulator, który zapewnia wsparcie dla Lumii 1020. Przy dużej

ilości zdjęć, takie ogniwo na pewno się przyda.

Akcesoria w obiektywie

Koniec słów, teraz możecie zobaczyć jak prezentuję się obudowa i cover wraz z smartfonem Lumia 1020. Ja na co dzień korzystam cały czas z covera…

Nokia Lumia 1020 z Coverem

Obraz 1 z 23

Smartfon Nokia Lumia 1020 z coverem umożliwiającym bezprzewodowe ładowanie w standardzie Qi.

 • Marek Majewski

  A ja nadal nie doczekałem się prezentacji zwykłych funkcji telefonicznych na Windows Phone.

  • dsafasdf@

   ja tak samo, ale te akcesoria mi się podobają

 • JL

  Michał, zobacz proszę czy ten uchwyt da rade dopasowac jakos do L920.. Te łapki łapiace tel od gory na pewno pasuja, ale obawam sie ze wtyk usb nie bedzie juz pasowal- 1020 jest ciensza w tym miejscu i gniazdo lezy plyciej- w 920 jest wybrzuszenie ale sprawdzic nie zawadzi..

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama