Michał Rogowicz | 03-01-2014 11:59 |

Cotygodniowa promocja w Windows Phone Store: Doodle God, Toilet People oraz Jack Hale

Jack Hale

Jack Hale

Jak co tydzień, w czwartek startuje nowa promocja Red Stripe w platformie Windows Phone Store. Biorą w niej udział trzy aplikacje, które można kupić w niższej cenie – Doodle God, Toilet People oraz Jack Hale.

Doodle God

Jest to gra, w której bawimy się czterema żywiołami występującymi na ziemi – woda, ziemia, wiatr oraz ogień. Ogólnie w grze jest dostępnych około 400 różnych kombinacji. Aby uzyskać jedne z nich należy łączyć jeszcze np. minerały, czy kamienie. Naprawdę jest to ciekawa gierka…

Doodle God

Toilet People

To nic innego, jak przeniesienie rogrywki planszowej do komórki. W Toiltet People stworzono trójwymiarowe plansze, tak aby można było rywalizować ze znajomymi. W jednej rozgrywce mogą brać udział aż 4 osoby, nawet nasi zaproszeni znajomi. Wtedy ich zdjęcie pojawia się na planszy.

Toilet People

Jack Hale

To kolejna gra wspierająca technologię 3D i to jeszcze jest dostępna w promocji. Oczywiście zasada tego tytułu jest bardzo prosta. Wcielamy się w postać bohatera i musimy pokonać wszystkich przeciwników na planszy. Nasz bohater ma oczywiście broń palną.

Jack Hale

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama