Michał Rogowicz | 23-07-2013 14:02 |

Coloud Boom, Knock i Pop: kolorowe zestawy słuchawkowe do smartfonów Nokia

Firma Zound Industries, która wprowadziła na rynek m.in. słuchawki Marshall, Molami i Urbanears, opracowuje wraz z firmą Nokia serię przystępnych cenowo zestawów słuchawkowych dedykowanych smartfonom. Trzy zestawy słuchawkowe, które dostępne będą pod marką Coloud, noszą nazwy Boom, Knock i Pop, a każdy z nich ma niepowtarzalny wygląd i brzmienie.

Nokia dalej koloryzuje – tym razem słuchawki 🙂 Taką myśl na początku gdy tylko zobaczyłem nowe zestawy 🙂

Słuchawki Boom dzięki zamkniętej konstrukcji, nie dopuszczają dźwięków z zewnątrz. Duże poduszki przylegają wygodnie do uszu, a wyściełana, solidna konstrukcja doskonale trzyma się na głowie lub szyi.

coloud boom nokia wh-530

Knock, podobnie jak Boom, to słuchawki nauszne. Nagrodzone za wzornictwo słuchawki Knock są lżejsze od modelu Boom i są przeznaczone dla użytkowników o bardziej minimalistycznym stylu.

Coloud Knock for Nokia, WH-520

Pop to słuchawki douszne. Ich kątowa konstrukcja dopasuje się do ucha, prócz tego użytkownicy w komplecie znajdują trzy pary gumek dousznych o różnych rozmiarach.

Coloud Pop for Nokia, WH-510

Boom, Knock i Pop są wyposażone w zaczep Zound Lasso i płaski kabel — rozwiązanie zapobiegające plątaniu się kabla. Oprócz rozwiązania do porządkowania kabla wszystkie modele zawierają wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych, a także klawisz do odbierania i kończenia połączeń oraz sterowania odtwarzaniem muzyki.

Boom, Knock i Pop są dostępne w charakterystycznych dla produktów firmy Nokia kolorach żółtym, jasnoczerwonym lub błękitnym. Słuchawki działają ze wszystkimi smartfonami Nokia Lumia, a także dowolnymi urządzeniami z gniazdem audio 3,5 mm. Modele Boom, Knock i Pop będą dostępne w sprzedaży od września.

Nokia zapowiada, że będą to słuchawki przystępne cenowo, ale niestety żadnej informacji o kosztach nie podano. Wiemy tylko, że na sklepowych półkach powinny się pojawić we wrześniu. Ja strzelam cenę między 50, a 100 zł… Ale czy nie zbyt optymistycznie?

A teraz mam drugie pytanie – jaki model z tych słuchawek Wam się podoba? Ja chyba stawiam na POP…

 • yhy

  1. Chyba trochę zbyt, Knock będą pewnie za ok. 150 – 200zł.
  2.Niestety żaden. Gdyby były bardziej kanciaste…

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama