Michał Rogowicz | 04-03-2014 09:02 |

BZWBK24 mobile dla Windows Phone: Bilety komunikacji miejskiej

BZWBK24 mobile dla Windows PhoneDzisiaj Bank Zachodni WBK zorganizował konferencję prasową, na której zaprezentowano nową wersję mobilnego oprogramowania BZWBK24 mobile dla wszystkich systemów operacyjnych, w tym dla Windows Phone. Najważniejsza nowość to możliwość kupna biletu dla komunikacji miejskiej w 26. miastach w Polsce.

Lokata Mobilna jest dostępna tylko i wyłącznie dla użytkowników aplikacji BZWBK24 mobile i daje możliwość zysku na poziomie 4 proc. w skali roku. Lokatę można otworzyć z dowolnego konta osobistego lub oszczędnościowego prowadzonego w Banku Zachodnim WBK w złotówkach.

W związku z rozwojem BZWBK24 mobile, wśród opcji dostępnych dla osób indywidualnych pojawiła się bezpłatna usługa mySafety mobile, obejmująca ochronę trzech urządzeń mobilnych na wypadek kradzieży lub zgubienia, która chroni nie tylko sprzęt, ale również zapisane na nim dane. W ramach usługi klienci otrzymają darmowy serwis Emergency Concierge pozwalający na rejestrację ID telefonów i tabletów, geolokalizację oraz ich blokadę. Rozwiązanie mySafety mobile zapewni także zdalne wysłanie na urządzenie komunikatu z instrukcją dla znalazcy o treści: „Ten telefon jest chroniony”. Dla klientów banku usługa będzie darmowa do końca 2014 r.

W ramach pozostałych udoskonaleń BZWBK24 mobile uproszczono wszystkie zakupy o wartości do 50 zł, których teraz można dokonywać bez konieczności wprowadzania NIK i hasła PIN. Wprowadzono również kopiowanie przelewów, dzięki czemu klienci nie muszą od nowa wypełniać wszystkich danych, aby wykonać kolejny przelew dla tego samego odbiorcy. Inne nowości to m.in. nadawanie nazw własnych rachunkom, wyszukiwanie historii po kwocie oraz przeglądanie informacji o dyspozycjach przelewów i dyspozycjach płatności mobilnych.

BZWBK24 mobile

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama