Michał Rogowicz | 26-08-2013 09:44 |

Bittersweet shimmer. Tak będzie nazywać kolejna aktualizacja Windows Phone?

Lumia AmberNokia w Polsce udostępnia już oprogramowanie Lumia Amber dla użytkowników, choć jeszcze nie wszystkich. Teraz jednak pojawiła się informacja o nazwie kolejnej aktualizacji dla Windows Phone i Nokia Lumia. Nowy soft miałby się nazywać Bittersweet shimmer.

Jeszcze w Polsce i na świecie na dobre nie rozpowszechniła się aktualizacja Lumia Amber, a już w sieci można przeczytać informacje o kolejnej aktualizacji Windows Phone GDR3. W tej chwili jednak znamy tylko nazwę nowego softu – Bittersweet shimmer. Nie wiadomo co mogłaby wprowadzić nowa aktualizacja. Obecnie jeszcze nie ma żadnych przecieków.

Ja w sumie bym się nie zdziwił gdyby Windows Phone GDR3 nie nazywało się Bittersweet shimmer, a zupełnie inaczej. Bo jakość kompletnie nie nie pasuje. W ogóle nie ma żadnego akcentu z Nokią… Chociaż jest Bittersweet shimmer to nazwa koloru, podobnie jak Amber. Ale pieron wie… Ja myślę, że Windows Phone GDR3 dla smartfonów Nokia Lumia będzie nazywać się inaczej…

A Wy już czekacie na jakąś konkretną funkcje w kolejnej aktualizacji Windows Phone? Coś Wam jeszcze brakuje, z czego korzystaliście w innych platformach, a tego w systemie Microsoftu nie ma?

 • placek

  A jest już w końcu jakiś przyzwoity odtwarzacz muzyczny gdzie można łatwo zarządzać playlistami? Jakieś pół roku temu był jeden jedyny program, który teoretycznie dawał część możliwości dostępnych od dawana nawet w systemowym odtwarzaczu na starym Symbianie. Piszę teoretycznie, bo był wtedy jeszcze w wersji beta i wymagał instalacji z karty pamięci, a ponieważ używałem 920 to nie miałem karty pamięci i wszystko pozostało w sferze teorii 🙂

  • powiem Ci, że ja jeszcze nie testowałem alternatywnych odtwarzaczy. Korzystam z systemowego bądź teraz Spotify i tam mam wszelkie playlisty, ale oczywiście muszę mieć połączenie z WiFi, bądź mogę je sobie udostępnić offline.

 • Piotrek

  Jak dla mnie najpilniejszą sprawą byłoby dodanie bardzo konkretnego paska zadań rozsuwanego z lewej strony ekranu, co było już prezentowane na łamach IN w jednej z futurystycznych wizji WP. To byłoby świetne i bardzo mnie dziwi że wciąż nic nie słychać o takim projekcje od Microsoftu. O obsłudze Bluetooth nie wspomnę, bo to już chyba nie realne. Jeżeli do tej pory nic z tą sprawą nie zrobili, to raczej już nigdy się za to nie wezmą.

 • Damain

  normalny kalendarz by się przydał bo ten istniejący to porażka…

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama