Michał Rogowicz | 15-05-2013 09:03 |

Bank Millennium z aplikacją dla Windows Phone. Podstawowe funkcje

bank millenniumW sklepie Windows Phone Store zadebiutowała nowa aplikacja, która przyda się posiadaczom smartona z Windows Phone, a także konto w Banku Millennium.

Aplikację Bank Millennium na platformę mobilną Windows Phone 8 można pobrać bezpłatnie w Sklepie Windows. Szczególnym atutem nowej aplikacji jest łatwe logowanie oraz prosty i czytelny interfejs, który umożliwia szybkie dokonanie potrzebnych operacji. Aplikacja pozwala m.in. na przeglądanie list i historii rachunków bieżących, oszczędnościowych, lokat terminowych, kart kredytowych i kredytów, przeglądanie nadchodzących płatności i zablokowanych środków, dokonywanie przelewów krajowych i spłat kart kredytowych oraz doładowywanie telefonów komórkowych. Ponadto aplikacja oferuje dostęp do aktualnych kursów wymiany walut i skrót do połączeń telefonicznych z bankiem.

Zobacz także: Alior Mobile dla Windows Phone. Dostęp do konta z poziomu smartfona

W kolejnych wersjach planowany jest dalszy rozwój funkcjonalności. Aplikacja będzie wzbogacona o możliwość dokonania pożyczki gotówkowej z karty kredytowej, zakładanie lokaty Millenet w PLN (także w promocji Happy Hours), EUR, USD i GBP, zamykanie lokat, zastrzeganie kart kredytowych i debetowych, pobieranie wyciągu łączonego z rachunków, dokonywanie przelewów z kodu QR (Skanuj i Płać) oraz zarządzanie budżetem domowym przy pomocy Managera Finansów. Pozwoli również na szybkie wyszukanie bankomatów i placówek banku.

Aplikacja działa tylko na smartfonach z Windows Phone 8.

Bank Millenium

  • Darek

    Szkoda, że producent zapomniał o klientach korzystających z WP 7.8… I to dyskwalifikuje tę aplikację jeśli o mnie chodzi.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama