Michał Rogowicz | 23-05-2013 09:18 |

Audiobook „Karaluch” za darmo dla smartfonów Nokia Lumia

karaluchy audiobookAudiobook „Karaluch” Jo Nesbø jest dostępny do pobrania w formacie MP3 na stronie www.audioteka.pl oraz przez aplikację dostępną w sklepie Windows Store. Wszyscy użytkownicy smartfonów Nokia Lumia, za pomocą specjalnej aplikacji Audioteka.pl przeznaczonej dla klientów Orange, będą mogli pobrać go na swoje urządzenia mobilne za darmo oraz bez dodatkowych opłat za transfer danych w sieci Orange.

Najlepsi aktorzy polskiego kina zaangażowali się w nagranie audiobooka pt. „Karaluchy” Jo Nesbø – pierwszej kryminalnej superprodukcji zrealizowanej wspólnie przez Wydawnictwo Dolnośląskie i serwis Audioteka.pl.

Wśród gwiazd, które wzięły udział w produkcji, są m.in.: Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Izabela Kuna, Borys Szyc, Łukasz Simlat ze specjalnym udziałem Roberta Więckiewicza. Wersja audio wzbogacona jest o autentyczne dźwięki miasta, nagrywane w stolicy Tajlandii – Bangkoku.

Specjalnie na potrzeby superprodukcji, ścieżkę dźwiękową skomponował Wojciech Mazolewski. Reżyserem audiobooka jest Krzysztof Czeczot – aktor, dramaturg i lektor, na stałe współpracujący m.in. z Polskim Radiem.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama